İmam ne deseydi!

Eskişehir Alaadin Camii'nde Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Meclis üyesi Jale Nur Süllü'nün ağabeyi Ahmet Yıldırım Gülen'in cenaze namazında imam ile yakınları arasında tartışma yaşandı.

İmam efendinin cenaze namazı öncesinde "vakti gelmiş aşağı yukarı 75 yaşlarında bir kardeşimizdi" demesi acılı aile fertlerinin sitem etmesine neden oldu. Yakınlarının "Daha 69 yaşında vakti de gelmemişti" demesi üzerine imam, "Peki gelmemişti" diyerek sözlerini sonlandırdı ve helallik istedi. Kılınan cenaze namazının ardından Gülen, sevenlerinin gözyaşları arasında toprağa verildi.

 
Anahtar Kelimeler:
Imam

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
religion man 12 ay önce

imam kardeş ne konuşuyorsun ki ; geç safların başına Allahuekber - esselamu alykum kıldır namazı dön git tertemiz oooohh missss üzme kendini ...

Avatar
imam 12 ay önce

Arkadasa soruşturma açılmasa bari

Avatar
adınızı yazın 12 ay önce

onlara sorulmalı vakti gelmeden ölen varmı ne birdakika ileri ne birdakika geri alınabilir.

Avatar
samsun 12 ay önce

arkadaş okadar çok biliyorlarsa kendileri kıldırsın cenaze namazlarını. bu insanlar imamı bile istedikleri gibi yapmaya çalışıyorlar

Avatar
konyalı 12 ay önce

imam arkadaşı tebrik ediyorum. orada polemiğe girmedi. siz vakti gelmedi diyorsaız gelmemiştir diyerek yartışmayı alevlendirmedi. tam da fetva konusunun tartışıldığı zamanda hiç iyi olmayacaktı.