Bak finocuk

Dinihaberler.com'un yanından bile geçemeyen malum kırıntı siteye....

Bak finocuk

Dinihaberler.com'un yanından bile geçemeyen malum kırıntı siteye....

İsmet DEMİR
İsmet DEMİR
27 Aralık 2015 Pazar 07:05
Bak finocuk
banner221

Bir resim düşünün. Resimde bir aslan, etrafını çakallar, kurtlar ve sırtlanlar kuşatmış aslanı yıkmaya çalışıyor. Aslan bir sırtlana, bir kurta pençe vururken yerde küçük bir fino aslanın kuyruğundan çekiştirip duruyor. Aklınca havlayarak aslanı korkutmaya çalışıyor. Ama aslan onun farkında bile değil. Tüm gücüyle mücadeleye devam ediyor. 
Dün bir sitede bir haber okuyunca bu sahne aklımıza geldi. 

Dinihaberler.com, Hürriyetle Sözcü'yle ve bil umum çakallarla uğraşırken biri kenardan incecik sesiyle bize havlamaya çalışıyor. 
En önemli haber kaynağı bir temizlik işçisi olan ve yaptığı en önemli iş  sabun rengi  ve tuvalet işlerinden haber vermek olan  ve haber siteleri arasında yeri ve sırası bile görünmeyen  ve zaman zaman sitemizin haberlerini çalıp yayınlayan bu minik haber sitesi aklınca bizi tehdit etmeye kalkmış. 

Bizi gülme krizine sokan bu haberi okuyan arkadaşların haber vermesi üzerine bu finoya bir kemik atmanın insani hizmet olduğunu düşündük. Malum kış mevsimi kediler köpekler aç kalmasın dedik. 

Ama bir tavsiye vermeden de geçmemek gerekiyor. 

Bak finocuk. Ciddi haber sitesi olmak isyiyorsanız oturup haber yazın. Bir şeyler üretin. Aslanın ayağına havlamak yerine aslanın nasıl savaştığını izleyin. Yoksa burnunuz tuvaletten kurtulamayacak. Tuvalet ve banyo haberi yaparak haber sitesi olunmaz. Hadi şimdi hoşşşt 


Bunlar da İlginizi Çekebilir

Son Güncelleme: 27.12.2015 18:46
Anahtar Kelimeler:
Kırıntı Site
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner220