Derin devletin piyonları Müslümanları katliamcı yaptı
DİNİHABERLER.COM / ANALİZ

85 yıl boyunca Amerika, İsrail ve İngilizlerle el ele verip Müslüman halkı sindiren Komünistler, Alevilerin kaledilmesine neden oldukları yetmezmiş gibi üstüne üstelik bir de suçlarını Müslümanların üzerine yıkma derdine düştü.

Anadolu insanı olup da gerek Sünni gerekse Alevi vatandaşın insan canını alması mümkün değil. Ama Kripto Ermeni olup üstüne üstelik bir de tüm değerlerden soyutlanmış Komünist olunca adam öldürmesi de, halka galeyana getirip birbirine kırdırması da, terör örgütü olup korku salması da mümkün.

Komünistler yaptıkları ahlaksızlıkları, derin devletle ele vermiş batılıların truva atlığına soyunduklarını unutup memlekette ki katliamları Sünnilerin üzerine yıkıp Alevileri gaza getirmenin derdiyle büyük bir uğraş içerisindeler. 

Solcu haber denen değerler ve milliyet düşmanı sitenin ülkesine yabancılaşmış yazarı; Geylerden, sapıklardan, DHKP-C'den, PKK'dan rahatsız olmamış bakın bu gün şu satırlarla kimden rahatsızmış: 

"Geçen cuma Çağlayan Adliyesi’nde görevli savcı ve hâkimlerin telefonlarına gönderilen “Adliyemizdeki Kuran tilavetine tüm hakim ve cumhuriyet savcılarımız davetlidir” mesajı, 23 yıl önceki Sivas yangını kadar vahimdir.  

Adliye koridorları baştan uca seccadelerle donatıldı. Önce bir hafız, ekibiyle birlikte Kuran okudu, ardından Cuma namazı kılındı. Bunun ibadetle, ibadet özgürlüğüyle falan ilgisi yok. Bu açık bir meydan okumadır. “Rejimi değiştirdik, fiili şeriat devletini ilan ettik” demenin eyleme dökülmüş hali.23 yıl önce 35 insanı diri diri yakanların rejiminde, adliyeler artık birer camidir, camiler adliye!

Aziz Nesin’in Sivas katliamından kurtulduktan sonra yayımladığı “Bir Tutam Aydınlık” kitabındaki her öngörü, tüm dehşeti ve şiddetiyle yaşanıyor bugün.

Fazlası yaşanıyor: Aziz Nesin, adliye koridorunda Kuran okunup toplu namaz kılınacağını yazmamıştı. Müftülere nikah kıyma yetkisinin verileceğini de yazmamıştı.


Gericiliğe Karşı Aydınlanma Hareketi’nin çıkış bildirgesindeki “Türkiye'nin bir İslam Devleti olarak ilan edilmesine ramak kalmıştır” tespitine inanmayan, katılmayan var mı hâlâ?"

Kaynak: Dinihaberler.com

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol