Hani Türkiye bağımsızdı
DİNİHABERLER.COM / ANALİZ

Güya Türkiye Yunan dahil tüm düşmanı denize dökmüştü. İngilizler selam durup İstanbul'u terketmişti. Ekonomik açılımlar yapmış. Yoktan bir millet yaratmıştık. Yedi düvele meydan okumuştuk. Mazlum milletlere örnek olmuştuk. 


Bu ninnilerle büyütüldük. 

Taki Ak Parti iktidar olup milli projeler geliştirinceye kadar....

Ne zaman ki "biz de varız dünyada" deyince kıyamet koptu. Uyutulduğumuzu, oyalandığımızı anladık. 

Anladık ki bir Ayasofya'yı dahi açacak gücümüz yok. İçimiz dışımız düşman ve hain dolu.

Adım atsan bir anda kenardan köşeden saldırıp, ortalığı karıştırıyor ve bir şekilde iktidara engel oluyorlar. 

İşte bağımsız olmadığımızın, oyalandığımızın, aldatıldığımızın bir örneği Ayasofya'da Ramazan programı yapan Diyanet TV'nin yayınlarıyla ortaya çıktı. Haçlı zihniyeti siyasi, ekonomik ve politik yollarla bir şekilde ülkeyi idare ettiğini gösterircesine Ayasofya'nın açılmasına izin vermiyor.

Bağımsızlık naraları atan Mustafa Kemal'in askerleri herkesten önce ortaya atılıp İsrail ve Haçlıların borazancılığını yapıyor. 

Sputnik'te yer alan habere göre Ramazan ayı boyunca TRT Diyanet kanalında yayınlanacak olan "Bereket Vakti Ayasofya" programında Kur’an okunmasına Yunanistan’dan sonra Amerika da tepki verdi.

İki ülke arasındaki tartışmayı yorumlayan ABD Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Mark Toner, “Ayasofya’nın olağanüstü öneminin farkındayız. Türkiye’nin, Ayasofya’nın gelenekleri ve karmaşık tarihine saygı duyarak muhafaza etmesini destekliyoruz” ifadelerini kullandı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
SULTAN HALLEDER 6 ay önce

sultana haber salin