Komünist Mehmet Kuzulugil imamlara saldırdı!

“Türkiye bir din devleti olmasın diyorsak imam hatipler kapatılmalıdır” demiş habersol’dan Mehmet Kuzulugil isimli bir komünist.

Komünist Mehmet Kuzulugil imamlara saldırdı!

“Türkiye bir din devleti olmasın diyorsak imam hatipler kapatılmalıdır” demiş habersol’dan Mehmet Kuzulugil isimli bir komünist.

08 Mayıs 2016 Pazar 22:46
Komünist Mehmet Kuzulugil imamlara saldırdı!

İmam Hatiplileri cihatçılara benzeten densiz, İmam Hatiplileri de İslam militanı olarak vasıflandırıp hakaret etti. 


Yetinmedi, İmam Hatipleri kitapçı dükkanıyla karıştırıp IŞİD kitaplarının satıldığı yer diye iftira attı.

İnsan karşıya saldırmadan önce bir kendine bakmalı.

Tamam, İmam Hatipleri kapatalım da dinsiz olarak sen ne yaptın? diye sorarlar adama.

Laik devletten söz eden densiz, laik devlette herkesin kendi evladını inancına göre yetiştirme hakkı olduğunu ve devletin de bunu sağlama görevi olduğunu bir anda unuttu. 

Komünistlere göre dinsiz çocuğunu dinsiz yetiştirirse sorun yok. 

Alevi kendi mezhebine göre çocuğunu yetiştirirse sorun yok. Hatta tüm din düşmanı komünistler, Alevilerin mezhebi istek ve cemevleri talebine koşarken de laiklikleri zarar görmüyor.


İŞTE İMANSIZIN DEVLET DÜŞMANLIĞIHıristiyan Ortodosk Rum Kilisesi’nin okul talebi karşısında da din düşmanı komünistlerin laikliğine bir şey olmuyor. 


Kendisini Ortodoks Kilisesine adamış Hırant Dink için “Hepimiz Ermeniyiz” sloganları atmakta din düşmanı Komünistlerin laikliğine zarar vermiyor. 

Kamu ve özel mülkiyete zarar veren laikçilerin Taksimdeki eşkıyalıkları da din düşmanı Komünistlere  göre laikliğe zarar vermiyor. 

DHKP-C, MLKP, TİKKO, PKK gibi milletin canına malına kasteden, kazdığı hendek ve tuttuğu dağ başı ile dolaşım hürriyetine, fikir hürriyetine zarar veren terör örgütleri de din düşmanı Komünistlere göre Laikliğe zarar vermiyor. 


Kafa çekmek, karı peşinde koşmaktan kalkınamayıp İsrail-Avrupa ve Amerika’nın ardı sıra gidip 85 yıldır üçüncü dünya ülkesi olmakta din düşmanı Komünistlere göre laikliğe zarar vermiyor.

Ama İmam Hatipli Cumhurbaşkanı ve İmam Hatip kadrosu ile ülkenin dış borçlarını ödemek; yollar, köprüler, tüneller yapmak; arge yatırımları ve eğitime  dev bütçeler ayırmak; ahır gibi okullar yerine saray gibi okullar yapmak; köprü altı adliye sarayları yerine şato gibi saraylar yapmak; yerli savaş gemisi, uydu, tank, füze, silah… gibi yerli silahlar üretmek; dev projelerle dünya gündemine gelmek; terör örgütlerine bulaşmayan gençler yetiştirmek nasıl oluyorsa din düşmanı Komünistlere göre laikliğe zarar veriyormuş.

Bir de şu IŞİD türküsü var komünistlerin. 

Adları gibi biliyorlar IŞİD’in İsrail merkezli cahil dindarlardan kurulu bir terör örgütünü olduğunu…

IŞİD’in panzehrinin İmam Hatipler olduğunu da adları gibi biliyorlar ama Müslümanlarla bile bile bağdaştırma gayretindeler. 


Harbi IŞİD terör örgütü de PKK, DHKP-C laikliğin bekçisi mi habersol?!...

Mehmet Kuzulugil adlı Komünist salağının habersol.org’taki hakaretlerle dolu yazısından bölümler…

Türkiye bir din devleti olmasın diyorsak imam hatipler kapatılmalıdır!

Cihatçılara yollanan silah dolu tırların, devlet kademelerine yerleşen İslam militanlarının ve Diyanet bütçesine ayrılan liraların miktarı ile imam hatip sayısı arasında kesin bir orantı vardır!


İmam hatip okullarına doldurulan bir milyon öğrenci, dinci öğretmenler tarafından eğitiliyor. Adı üzerinde imam okulu bunlar! Ve bu öğrencilerin camii imamı olması, Diyanet'te memuriyet yapması değil, kaymakam, savcı, hakim, müfettiş, bankacı, mühendis, hekim (ve elbette başhekim!) olmaları, olabilmeleri için her şey yapılıyor. İmam hatiplerin varlığı, “gönlünce dinsel eğitim alan çocuklara” değil, devletin neredeyse tüm kademelerine yerleştirilecek “imamlara” işaret ediyor.


HIRSIZ BİLAL ERDOĞAN

Vakıfları ve gemileri ile hırsız olarak damgalanmış Bilal Erdoğan, 2014 yılında yapılan bir “çete” toplantısında, “bütün okulların birer imam hatip okuluna çevrilmesi” hedefini paylaşmıştı.

Birkaç koldan din devleti için saldırıyorlar.

Devlet kademelerinde yürütülmesi gereken her türlü görevi “imam okulu” okumuş olanların yerine getirebilmesi için imam hatiplerin önü açılıyor. İmam okulunu bitirip imam olmak bir seçenek olmaktan çıkıyor, okulu bitirene “yürü ya kulum” deniyor. Böylece devlet aygıtı tüm kademelerinde şeriat savaşçıları ile doldurulabiliyor.

ÖZGÜRLÜKÇÜ DEĞİL SALAKSINIZ!

Ve hâlâ “ama çocuklarını istedikleri gibi yetiştirebilmeli insanlar” diyen özgürlükçülere rastlanabiliyor!

Hayır! Çocuklar, açık fikirli, özgür zihinli insanlar olarak yetişmeli ve böylece “istedikleri tercihi yapabilmeli.” Ve bunun için giderek birer komando kampı gibi tasarlanmaya başlanan imam hatiplerden uzak durmalı. 9 yaşında çocuğu “din okuluna” gönderenler, o yaşta çocukların ellerinde makineli tüfeklerle savaştıkları, öldürdükleri ve öldükleri ülkelerin durumuna hiç ah vah etmesinler.

İMAM HATİPLERDE İŞID YAYINLARININ SATIŞI YAPILIYORMUŞ

İmam hatip okulları kapatılmalıdır. İlk ve ortaöğretim boyunca, ki bu 10 – 13 yıl gibi bir süreye denk düşüyor, eğitimin “dinsel” içeriği olmamalıdır. Kimse kitap yasaklamıyor! Hatta IŞİD'in yayınladığı “Esad rejimiyle savaşma dersleri” gibi kitapların bile satışı serbest.

İmam hatiplerin kapatılması, eğitimde laikliği tasfiye etmeye dönük sahteciliklerin temizlenmesi, Türkiye'nin geleceğine dair bir tercihtir. Şundan emin olabiliriz: Önümüzdeki bir kaç yıl içinde imam hatip okullarını örgün eğitimden çıkarmayı başaramayan bir Türkiye, IŞİD'in özlediği İslam Devleti'nin ta kendisi olacaktır.
 

Kaynak: Dinihaberler.com / Özel Haber

Son Güncelleme: 15.05.2016 13:24
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
dinihaberler iyi ki varsınız 2016-05-09 00:10:58

dinihaberler.com yüz akımız. kendilerini dik ve cesur duruşlarından dolayı tebrik ediyorum. şahsiyetli müslüman. şahsiyetli imam. cesur müslüman olmamız için örnek bir site. Allah emeği geçenlerden razı olsun.

Avatar
dinihaberlere destek 2016-05-09 00:13:44

eskiden bir yeni akit vardı müslümanları savunan. artık imamları ve müslümanları savunan dinihabeler.com var. tebrikler dinihaberler.com .............. sizden başka bu solculara cevap verecek cesarette kimse yok piyasada hele diyanet camiasında

Avatar
cesur imam 2016-05-09 00:19:29

Allah razı olsun. sendikalar uyumaya devam etsin

Avatar
yiğit adam 2016-05-09 05:26:47

Bu dengesiz rot ayarları bozuk kafir nerde yaşıyor sanıyor kendini...bunları bu vatandan sürecektir...vslm.

Avatar
Seyfullah 2016-05-09 07:29:30

Bu yavşaklara it demek itlere hakaret olur adı üstünde yavşak diyecen olup bitecek tabbimin gazabı tüm islam düşmanlarının üzerine olsun amiinnn

Avatar
Cesur imam 2016-05-09 10:13:17

Böyle şerefsizlere itibar etmemek lazım kaale almamak lazım