Mevlid Kandili'nin en güzel karesi

DiNiHABERLER.COM / öZEL iÇERiK


Türkiye’nin ünlü hafızlarından Kur’an-ı Kerim tilavetleri, Mevlitten bölümler ve Diyanet İşleri Başkanlığı Tasavvuf korosunun seslendirdiği ilahilerin yer aldığı programda konuşan Diyanet İşleri Başkanı Görmez, sözlerine Hz. Peygamberin ‘Arkadaşlarım’ dediği, camiyi dolduran çocukların kandilini kutlayarak başladı.


Mevlid Kandili programının en güzel karesi

Samimiyetin kelime manası içten, saf, temiz duyguların karşılığıdır. Samimi olmak, içten pazarlıksız davranmak insana hem bu dünyada hem de öteki ahirette kazanç sağlar. Bizler yaptığımız her işte; ibadet ederken, konuşurken, yazarken, alışveriş yaparken yani her konuda samimi hareket edersek bu bizim güvenilirliğimizi de artırır. 

Niyetler samimi olursa neticeleri de sağlam ve güzel olur. Aşağıdaki resimdeki gibi...

Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez ve çocuk... öyle güzel, öyle saf, öyle temiz bir fotoğraf ki o, defalarca bakılsa doyulmaz.. 


Fotoğrafın bir dili olduğu kadar bir gücü olduğunu da genelde kabul etmek gerekir. Ama ister istemez insan düşünmeden edemiyor. 

Böyle kaç kare görmüşsünüzdür?Mevlid kadininin en güzel anı

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
hatice 12 ay önce

bende duygulandım

Avatar
imam yusuf 12 ay önce

fotoyu gorunce duygulandım görmk istedigimiz kare ama bunu bile göstermeilk diye haber yaparlar başkanımıza destek olmalıyz

Avatar
Halil 12 ay önce

Reis budur ya..

Avatar
SELAHADDİN EYYÛBÎ 12 ay önce

devletin bekâsı iki şeyle mümkündür : umera-i adilin ve ulema-i amilin ...