Seçmene bir hakaret de CHP'li Erol Evgin'den
DİNİHABERLER.COM / ANALİZ

Piyasadan silinen ne kadar sanatçı, manken, yazar döküntüsü varsa meşhur olmak, gündeme gelmek için ya laikçi yobazlığa veya cami dibine pislemeyi tercih ediyor.

Bunun son örneği Erol Evcil...

Piyasadan silinince gündeme gelmek çabalayan Erol Evgin, Aysun Kayacı’nın “Dağdaki çoban ile benim oyum bir mi?” çıkışını da hatırlatarak, “Bir manken kızımız ‘Dağdaki çoban ile benim oyum bir mi?’ olacak demişti hatırlarsanız... Hoş değil o hanım ama şunu düşünüyorum; Okuma yazma bilmeyen, oyuna parmak basan bir kardeşimizle, ablamızla, annemizle 3 üniversite bitirmiş birinin birer oy hakkı olması adaletli mi geliyor size sorarım. Hiç hakça değil” ifadelerini kullandı.

CHP’li bir aileden geldiğini belirten Evgin, İlter’in “Hak tam da bu değil mi? Eşitlik?” soruları üzerine, “Bana adaletli gelmiyor bu durum. Herkes seçebilmeli tabii. O parmak basan ablamız muhtarını seçsin, biraz daha iyi eğitim alanı belediye başkanını seçsin” dedi.

CHP'lilere "Artık üniversite mezunlarına oy verdiriyoruz, haklısınız!" deseniz seçimleri kaybeden CHP'liler bu defa da "Camiye giden üniversiteli ile CHP'ye giden üniversitelinin oyu bir olabilir mi?" deryip çamura yatacağına şüphe yok...

Kaynak: Dinihaberler.com

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
haklı 6 ay önce

eğer bu saf millet bunlara değer vermeseydi, bunlara bu fırsat tanınmamış olacaktı, bu garibimde kendisini adam yerine koyup kendini bişey zannetmeyecekti, mademki sen değer verdin, çıplak kral kendini adam sandıda akıl verir oldu, (besle kargayı oysun gözünü) adam müsveddesi adam yerine konuldu ise, haklıdır.