Şeyh bu kez uçamadı!

Uşşaki lideri Fatih Nurullah manevi anlamda liderliği Ahmet Davutoğlu’na verdiklerini belirtip artık Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın görev süresinin sona erip çekilmesi gerektiğini söylemişti.

Şeyh bu kez uçamadı!

Uşşaki lideri Fatih Nurullah manevi anlamda liderliği Ahmet Davutoğlu’na verdiklerini belirtip artık Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın görev süresinin sona erip çekilmesi gerektiğini söylemişti.

05 Mayıs 2016 Perşembe 15:48

DiNiHABERLER.COM / ANALiZSözde şeyh Fatih Nurulllah’ın bu söylemleri, Amerika, İngiltere, İsrail ve güdümündeki FETÖ, Sol ve Doğan medya ile destekçisi şer cephenin beklentileri ile kesişmesi tepkilere yol açmıştı. 

Kendisini gaybın anahtarlarının elinde olduğu şeklinde lanse edip Davutoğlu’na başkanlığı verdiğini söyleyip "Erdoğan'ın artık köşesine çekilmesini" iddia eden Uşşaki liderinin gaybi bilen değil bir şarlatan olduğu da ortaya çıktı. 

Burnunun dibini görmekten aciz insanların gaybe dair bu haberleri vermesi kendisi ile birlikte hareket eden ve irtibat halinde olduğunu iddia eden şeyh müsveddelerinin de bir İngiliz projesi olduğu ve bir şey bilmedikleri görüldü. 

Sözde şeyhin manevi alanda Davutoğlu’na verdiği başkanlığı Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın maddi planda alması ile birlikte şeyhin gaipten gelen haberlerinin de palavra olduğu ortaya çıkmış oldu. 

1980 Anayasasını Kenan Evren’in yazdırdığı, Kenan Evren’in yaptığı darbeye Amerika “bizim oğlanlar iş başardı” deyip sahiplenirken Fatih Nurullah 82 Anayasasını sanki Müslümanlar yapmışçasına sahiplendi ve değiştirilmesinin yanlış olduğunu vurguladı.

80 darbesi ve darbe anayasası milyolarca Müsülamana zindan hayatı yaşatmasıyla biliniyor. 82 Anayasasından alınan güç ile milyonlarca öğrenci başörtüsü sorunu ile karşılaşır, kamudan atılır ve orduda Kemalist dinsiz eğitim hakim kılınıp inançlı insanların atıldığına herkes şahit olmuştu.

Bu anayadan alınan güçle Refah Partisi kapatılmış, RAhmetli Erbakan yasaklı duruma düşürülmüş, İmam Hatipler katsayı engeli gibi zulümlerle kapatılma aşamasına gelmişken şarlatan Fatih Nurullah, Mehmet Kırkıncı’nın rüyasında Hz. Ali’yi görüp "kalkın anayasa yapın" dediğini ve bunun üzerine Anayasanın yazıldığını iddia etti.

Müslümanlara kan kusturan anayasaya kutsallık atfetmesi, değişmesine karşı çıkması ile Can Dündar’ın ile aynı noktada birleşmeleri Fatih Nurullah’ın da Fethullah Gülen gibi bir Amerikan-İsrail-İngiltere projesi olduğu yorumlarına yol açtı. 

Dikkat edilirse bu şarlatanların dini argümanı ya bir şeyh, ya bir cemaat lideri veya gördükleri rüya ve hayaller...
Bunlar Kur'an ve sünnetten habersiz olmaları bir tarafa Kur'an ve Sünnet'i unutturma adına alternatif bir dini ortaya koymak ve Müslümanları birbirine kırdırma misyonu içinde oldukları su götürmez bir gerçek. 


Davutoğlu’ndan alınan başkanlıktan sonra müsvedde Fatih’in de cemaati kandırmaktan vazgeçip cemaatle eş değer bir şekilde imamın arkasında saf tutması bekleniyor. 
 

Kaynak: Dinihaberler.com / Özel Haber

Son Güncelleme: 06.10.2016 11:17
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
seyfettin 2016-05-06 14:41:39

ya yazıklar olsun size siz şia uzantılı vahhabi uzantılı islam düşmanlarını bırakında hakiki Allahdostuyla uğraşın , yazıklar olsun size size güvenenlere demekki sizin işinizde şia ya selefiye hizmet etmekmiş

Avatar
Çorumlu Nuri 2016-05-06 15:32:55

yazıklar olsun sizlere, fatih efendi ne zaman ingiliz projesi olmuş, her daim ittihadı islamı savunan bir kişidir. siz yatın uyuyun, ümmeti muhammedin gençlerine Allahı tanıtmayın,çalışanlara dil uzatmaya devam edin. kim Allah dostlarına dil uzatırsa kendi sonunu düşünsün.ayrıca kendisi yeni anayasayı isteyen bir kişidir iftira atmayın.

Avatar
Sultan 2016-05-06 10:37:58

Şeyhülislam Hirevi Hazretleri: "Allah dostlarına gizli ve aşikâr buğz etmek öldürücü zehirdir. Onları kötülemek, yermek, ayıplamak ebedi nimetten mahrumiyeti gerektirir. Allah, her kimin perişan olmasını dilerse, onu aleyhimize düşürür. Bizi ayıplamaya ve gıybetimizi etmeye başlar."

Misafir Avatar
Sultan'a 2016-05-06 11:26:19 @Sultan

mal mısın birader, adamın konuşması yukarıda. dinihaberler.com'un da açıklaması altında. hala bu adamın ünvanına bakıp ingiliz siparişi olduğunu göremeyip Allah dostu mu sandın. sen markette hiç sahte-taklit ürün görmedin mi ki şeyhin-alimin sahtesi olmadığına bu kadar eminsin?

Beğenmedim! (2)
Avatar
selami 2016-05-06 16:14:00

anladıkki kıl beşi kurtar başı mantığı ile hareket eden sitenizi takip edince tasavvuf ilminin yok sayan yunus emreleri hacı bayram velileri molla güranileri daha nicelerini anlatmaktan aciz bir site onlar bizim manevi dinamiklerimiz unutmamamak lazım

Avatar
erdal ilter 2016-05-07 09:48:17

Ortada bi proje varsa oda sensin....senin ne haddine şeyhlik onayına soyunuyon soysuzun soysuz dölü islam düşmanı domuz senin bu safsatalarına anca senin gibiler inanır

Avatar
birkul 2016-05-05 16:20:37

bu adamın papağı kuzu derisinden haberi yok gerisinden.eğer bu memlekette kesip biçme işini bu gibi adamlar yaparlarsa işimiz çok.bunlar daha hangi zeminin üstünde barındığını anlayamayan akıllar.

Avatar
murat hoca 2016-05-07 16:35:36

Efendi hz.kendini Allah cc.peygamberimize sav.dinine,vatanına vatan evlatlarına adamış bir zatı muhteremdir.Bunu böyle bilmenizi isterim.yalnız alevi açılımıkürt açılımı şu açılımı bu açılımı yapan hükümetimiz kendinden oy aldığı ehli sünnet akıdesini herzaman geri plana atmıştır. Tasavvuf ehlini yok saymıştır.açılımlarla desteklediği şia,vahhabi ve selefi guruhtan bir oy alamıyacağını bildikleri halde onlara her türlü imkanı sağlayan onların yanında olanlar ehli sünnet ve tasavvuf ehlini,oylarıyla dualarıyla hatta o guruha karşı mücadele ederek hükümetin ve cumhurbaşkanının yanında durarak desteklemişlerdir ve desteklemekteler.elbette bukadar mücadele etmeleri islamı ve müslümanları birarada tutmak,onları şia,vahhabi,selefi akınlarına karşı korumaktır.medemki bu sistemle bu korunamıyor onların saldırılarına karşı koymak için tasavvuf ehlinin bir isteği tekke ve zaviyelerin önün açılması,yeni anayasada yasaksız bir şekilde yer almasıdır.sizler alevi derneklerinde cem evlerinde deaşkapeceliler yetiştirildiğini bildiğiniz halde halk tv.de ulusal kanalda bu yasa dışı örgütler övülürken kıyılan canlara yapılan eylemlere Zarar gören esnafa sizler sessiz kalırken,vatanına dinine hürmette kusur etmeyen tasavvuf hlini hor görmektesiniz bu sizin nereye hizmet ettiğinizi göstermektwdir.çamur at izi kalsın sizin anlayışınız.tasavvuf ehli ehli sünnet velcemeat her zaman dinini devletini seven başta bulunan islamı temsil eden yönetime herzaman hayır dua etmiştir edecektir sizin çarpıtarak vermiş olduğunuz haberlere itimat etmiyoruz Allaha havale ediyoruz

Avatar
Hafiz 2016-05-05 16:09:54

Imam alimi ne zaman