Solcuları yönlendirmek için FETÖ SOL'u kurmuşlar
DİNİHABERLER.COM / ANALİZ

FETÖ'nün kendisinden olmayan herkesi fişleyerek hapse attırdığı dönemde, Ulusal Parti ve Türk Solu dergisinin kurucusu Gökçe Fırat Çulhanoğlu'na dokunmaması dikkat çekiyor. 'Ordu göreve' pankartlarıyla gündeme gelen Türk Solu dergisinin kurucusu Gökçe Fırat, FETÖ'ye yakınlığını gizlemedi..

Gökçe Fırat Çulhaoğlu koyverdiği komünist sakalıyla kendini mi gizlemeye çalıştı?
Ekrem Dumanlı ile bir yemekte bir araya gelmesi Zaman Gazetesi'nde bu şekilde duyurulmuştu. Oysa Gökçe Fırat sıkı bir İslam düşmanı ve asker-polis düşmanı olarak kendini piyasaya tanımlamışken polislerin olduğu bir iftarda ne  işi olabilirdi. Yaptığı darbe yanlısı yayınlardan sonra Gökçe Fırat ile yemek yiyecek memlekette tek bir vatan evladı polis olabilir mi?

Belli ki Zaman Gazetesi'nin verdiği yemeğe katılan polislerin tamamı FETÖ'ye mensup idi.Türk Solu Dergisi'nin Said Nursi Hazretlerini aşağılar, Fethullah Gülen'i yüceltir bir şekilde yayınladığı kapaklar aralarındaki ilişkiyi göstermesi açısında anlamlı.Daha o günlerde sol ideolojiyi ve halkı askeri darbeye karşı ayaklandırma çalışmaları yapan Türk Solu'nun misyonu bu gün daha net bir şekilde ortaya çıktı.


Memlekette sadece Sünni Müslümanları değil Alevi, Kemalist, Atatürkçü, Solcu, Komünist ne kadar grup ve güç varsa hepsini klonlamış ve sızmışlar. Bu proje ahmak Fethullah Gülen'e ait olamaz. Bu daha üst bir aklın eseri olmalı. CIA...

..

 

Kaynak: Dinihaberler.com

Anahtar Kelimeler:
FETÖDARBESolTürk Solu

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
VATANPERVER 4 ay önce

bu palyanço hangi sirkteymiş?

Avatar
at izi it izine karışmış 4 ay önce

mazlum-der in pkk ile ilişiği nedir ,,,, bu adamlar neden pkk ağzıyla konuşuyorlar !