Soyunu Söyle "Soysuz"!

Murtaza Demir denen "soyu belirsiz" bu gün Odatv.com’da Yavuz Sultan Selim’e “it, katil, devşirmenin oğlu” deyip saldırdı.

Soyunu Söyle "Soysuz"!

Murtaza Demir denen "soyu belirsiz" bu gün Odatv.com’da Yavuz Sultan Selim’e “it, katil, devşirmenin oğlu” deyip saldırdı.

25 Nisan 2016 Pazartesi 01:13
Soyunu Söyle "Soysuz"!
banner283
DiNiHABERLER.COM / ANALiZ
3.Köprüye verilen Yavuz Sultan Selim ismini hazmetmekte kabızlık çeken Alisiz Alevi Murtaza, köprünün açılışına kısa bir süre kala tüm kin ve nefretini kustu.  

“Sanki milletin ortak değerlerine gıran girmiş ve herkesin hoşnut olduğu, sevip-saydığı, ortaklaştığımız değerimiz kalmamış gibi AK Parti iradesi 3. köprüye bula bula soysuz-köksüz birinin, azılı bir Türkmen katilinin ismini münasip gördü; Yavuz…” cümleleri ile Kudretli Hakan’a saldıran Murtaza milletin kutsal değerlerine hakaret etti. 


Kendince Yavuz Sultan Selim’i katil ilan eden Komünist Murtaza, Yavuz Sultan Selim’in Osmanlı topraklarını üç kat büyütüp, kutsal emanetleri alıp İstanbul’a gelen hükümdar olduğunu ise görmezden geldi. 


Yavuz Sultan Selim, “yayılmacı, işgalci, eşkıya” Şah İsmail komutasındaki İran güçlerini darmadağın eden adı kadar Yavuz bir hükümdar.

İslam halifelerinin 74. olan Yavuz Sultan Selim, Osmanlı Padişahlarının 9.su. İkinci Beyazit Han’ın oğlu, Sultan Süleyman Han’ın babasıdır.

Hilafeti, Osmanlı padişahlarına bağlayan kudretli sultandır.

Türkiye’de Alisiz Alevilerin dillerinin altında geveledikleri ama çıkaramadıkları bakla Yavuz’un halifeliği Osmanlı’ya getirmesidir. 

Halifeliğe saldırsalar, millet uyanacak!

Bu nedenle Yavuz Sultan Selim’e olan nefretlerini Şah İsmail üzerinden dile getiriyorlar. 


Osmanlı topraklarını Mısır dahil Arabistan’a  kadar Ortadoğu da genişleten Yavuz Sultan, “Mekke ve Medine’nin hizmetçisi” diye hutbeler okutan padişahtır.

Yavuz Sultan Selim, cengaverliği kadar Murtaza Demir gibi İslam ümmeti içinde Alisiz Alevilerin İslam’a verdiği zararı çok iyi bilen alim bir zat idi. Zararını sezdiği bir ayaklanmayı anında bastıran bir özelliği vardı. 

Konu İslam ise akan sular dururdu. Kendisi Kur’an, tefsir, hadis, edebiyat, fıkıh dersleri almış. Fenni ilimlerde de kendisini yetiştirmiş bir insandı. Arapça ve Farsça’yı ana dili gibi biliyordu. 

Zamanın velileri ile her daim görüşürdü. Onların hayır duasını alırdı. 

Peygamberimizin pak eşleri ve güzide sahabelerine dil uzatan Safevi hükümdarının üzerine yürümeden önce hükümdarlık sevdasına düşen ve ülkeyi bölmeye çalışan kardeşlerinin üzerine yürüdü. 

Murtaza Demir, bunu katillik olarak görüyorsa Mısır’da Sisi’nin kendi kardeşlerine güpegündüz yaptığı katliama da bir çift laf eder mi acaba?

Haddini bilmez Murtaza, İstiklal Mahkemelerinde idam edilenler arasında Mustafa Kemal’in yanında milli mücadeleye katılan birçok kimseye bakıp Mustafa Kemal’e de katil diyecek mi? 
Veya İran devrimi yapan Humeyni’ye bakıp idam ettirdiği binlerce komünist için Humeyni’ye de katil der mi?
Bu bir savaş…

Ve Yavuz da bir devletin hükümdarı.

Hükümdar olarak bir lider kendi toprağında operasyon yapan bu günün PKK’sı o günün Şii güçlerine karşı devleti koruma refleksi içinde olması neden katillik olsun?

Kendi devletini Şii eşkıyalardan temizlemek katillik ise Milli Mücadele de devleti düşmanlardan temizleyen Mustafa Kemal ve silah arkadaşlarına da aynı mantıkla “katil, it, yavuz köpek” mi dememiz gerekecek?


Murtaza Demir, Kemal Kılıçdaroğlu’nun özel beslemesi.
 

Kaynak: Dinihaberler.com / Özel Haber

Son Güncelleme: 26.04.2016 11:34
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
idam farz 2016-04-25 02:00:00

bu adamı devlet idam etmeli leşini de sağa sola atmalı bütün solcularada göstermeli ibreti alemj için

Avatar
AKDENİZ 2016-04-25 05:22:53

dostum öküzler idam olmaz. bu adam öküz.

Avatar
manyak 2016-04-25 15:10:26

ben soyunu biliyorum : ermeni

Avatar
manyak 2016-04-25 14:59:52

dinihaberler kardeşim siz stk sayılırsınız ne de olsa belli bir medya gücünüz ve arkanızda belli bir kesimin gücü var. bizim gibi tek başınıza değilsiniz. kardeşim biz yol bilmeyiz yordam bilmeyiz. en azından sizin sağınız solunuz vardır. verin şu iti mahkemeye biraz da oralarda havlasın. bu şerefsizlere ses çıkarmadıkça huysuz itten korktukça insanın üstüne gelmesi gibi bunlar da meydanı boş bulunca müslümanları kormuş görünce havladıkça havlıyorlar. Allah rızası için şu haber sayfasında bu adamı toplumun değerlerine bu toplumun tarihine küfretmekten hakaret etmekten dolayı mahkemeye verdiğinize dair bir haber yayınlayın. gerekirse online imza kampanyası düzenleyin biz de destek vererek birşeyler yapmış olalım. haşa itten köpekten it soyu benim vatanımda benim ecdadıma küfrediyor hakaret ediyor biz kızıp bağırmaktan öte birşey yapamıyoruz. hiç değilse siz yapın biz de destek olalım.