Almanya'da Bed-i Besmele programlarına yoğun ilgi
Her yıl olduğu gibi 2014-2015 Eğitim öğretim yılında da eğitim hayatına ilk adımı atan, yeni başlayan öğrenciler içinde birçok dernekte gerçekleştirilen Bed-i Besmele programları yoğun katılımlarla kutlandı.

Velileriyle birlikte sabah erken saatlerde camilere gelen öğrenciler, yapılan dualara iştirak etti. Münster Din Hizmetleri Ataşesi Suat Altunkuş'unöğrenci ve velilere yönelik tavsiyeleri din görevlileri tarafından katılımcılara aktarıldı.

Büyük bir sevinç ve heyecanın yaşandığı programlarda öğrenci velileri başta din görevlileri olmak üzere dernek yöneticilerine şükranlarını sundular.

Dernek yöneticileri tarafından hazırlanmış olan hediyeler eğitim hayatına yeni başlayan öğrencilere takdim edildikten sonra öğrenciler okullarına gitmek üzere camilerden ayrıldılar.

Münster Din Hizmetleri Ataşeliği'de ''derneklerinde Bed-i Besmele programlarını gerçekleştiren din görevlileri ve dernek yöneticilerine en kalbi duygularla teşekkür eder, eğitim hayatına başlayan tüm öğrencilerimize de her daim muvaffakiyetler dileriz'' dedi.
                                                                     

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol