Löhne Hacı Bayram Camii'nde Minik Öğrenciler Okula Dualarla Uğurlandı
En yeni elbiseleri ve okul çantalarıyla Camiye gelen minik yavrular aileleriyle birlikte, okul hayatına başlamanın mutluluğunu ve huzurunu Cami çatısı altında yaşadılar.

Minik öğrenciler ve aileleri çok heyacanlı ve çok mutluydular.Dernek Başkan Yrd. Kenan Özden açılış konuşması yaparak velilere ve öğrencilere teşekkür etti, eğitim hayatında öğrencilere başarılar diledi. Ardından Din Görevlisi, eğitim ve öğretimin önemini vurgulayarak bu hususta ailenin sorumluluğunun büyüklüğünü anlattı. Bu proğramın camide düzenlenmesinin anlamlı olduğunu, her yaştaki kız ve erkek çocuklarımızın camide buluşmasının, kaynaşmasının elzem olduğunu, ailelerin bu hususlarda çok duyarlı olması gerektiğini anlattı.

Daha sonra öğrencilerimizden Bekir Pekcan Kuran-ı Kerim okudu ve dua yapıldı. Yapılan duaya aileler ve minikler hep birlikte “amin“ dediler. Program sonunda dernek yönetimi tarafından minik yavrulara hediyeler verildi.

Hatıra fotoğrafları çekildikten sonra program sona erdi ve aileler mutlu bir şekilde, minik yavrular da okula-eğitime motive olmuş şekilde camiden ayrıldılar.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol