Münster Din Hizmetleri Ataşeliğ'inde Yaprak Dökümü Başladı

Almanya/Münster Din Hizmetleri Ataşeliğinde Yaprak Dökümü Başladı.

Münster Din Hizmetleri Ataşeliğ'inde Yaprak Dökümü Başladı

Almanya/Münster Din Hizmetleri Ataşeliğinde Yaprak Dökümü Başladı.

26 Temmuz 2014 Cumartesi 16:00
Münster Din Hizmetleri Ataşeliğ'inde Yaprak Dökümü Başladı
banner221
T.C. Almanya/Münster Başkonsolosluğu Din Hizmetleri Ataşeliği çalışma bölgesinde görev yapan din görevlileri yurtiçi asli görevlerine dönmeye hazırlanıyor.
 
Ramazan ayına müteakiben yurtdışı görev süreleri dolacak olan Recklinghausen-Süderwich DİTİB Kuba Camii Din Görevlisi Ahmet Yapan ve fahri olarak din hizmetlerine yardımcı olan Havva Yapan, Steinfurt DİTİB Yeni Camii Din Görevlisi Kadir DEMİREL ve Lüdinghausen DİTİB Mevlana Camii Din Görevlisi H. İbrahim KARAMAN Din Hizmetleri Ataşesi Suat Altunkuş Bey`i makamında ziyaret ettiler.
 
Din Hizmetleri Ataşesi Suat ALTUNKUŞ; görev süreleri içinde yapmış oldukları uyumlu ve faydalı faaliyetlerinden ötürü Din Görevlilerini Başarı Belgesi taltif etti.

Yurtdışında göstermiş oldukları başarıları yurtiçinde de göstereceklerine inandığını ifade eden Suat Altunkuş, din görevlilerine her daim muvaffakiyetlerinin devamını diledi.

Kendileriyle görev yapmanın verdiği memnuniyeti dile getirerek Altunkuş`a  teşekkür eden din görevlileri, 5 yıl önce çok farklı duygularla yurtdışı görevine başladıklarını, birçok anı ve tecrübeye sahip olduklarını, güzel dostluklar kazandıklarını, şimdi ise tatlı bir hüzünle asli görevlerine döneceklerini belirtip tüm dostlarını Türkiye`deki görev yerlerine davet ettiler.
 
Görev süreleri içinde her konuda kendilerine yardımcı olmaya çalışan, Ataşelik görevlisi İbrahim Ateş`le de vedalaşan din görevlileri, kendilerine göstermiş olduğu anlayıştan dolayı İbrahim Ateş`e teşekkür ettiler.

Hayır dua ve güzel temennilerle program ziyaret sona erdi.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner220