Üniversite Camisinin Yapımına Başlanacak
Çorum İl Müftüsü Dr. Ahmet Akın ile Türkiye Diyanet Vakfı Müdürlüğü temsilcileri, Hitit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Reha Metin Alkan’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette Çorum İl Müftüsü Dr. Ahmet Akın; Üniversite'deki gelişmeleri ve yapılan çalışmaları yakından takip ettiğini dile getirerek, yapılan ve yapılacak olan projelerin Çorum ve Hitit Üniversitesi adına heyecan verici olduğunu söyledi.

Müftü Akın ayrıca, Hitit Üniversitesi'nin yaptığı projelerden en önemlilerinden birinin Kuzey Kampüsü'nde projesi tamamlanmış olan Üniversite Camisi olduğunu ifade ederek, bu konuda her zaman olduğu gibi bundan sonrasında da destek sağlayacaklarını sözlerine" ekledi.

 
Üniversite caminin en kısa sürede yapımını başlatmak istediklerini belirten Prof. Dr. Reha Metin Alkan ise, ikili iş birliklerine her zaman her şekilde hazır olduklarını ve desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Diyanet İşleri Başkanlığı olmak üzere İl Müftüsü Dr. Ahmet Akın ve Çorum İl Müftülüğü'ne teşekkür ederek ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.  
Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol