Savcılar Göreve! Şarlatan İsmail Hünerlice'den Erdoğan'a, Bakan Kaya'ya ve Ak Parti’ye hakaret!

Amerika’nın dış kuşatmasına içeriden destek, CHP’den sonra İsmailağa cemaatinden geldi. FETÖ’nün 15 Temmuz kalkışmasının hemen akabinde tarikat adı altında bazı grupların halkı devlet ve hükümet aleyhinde kışkırtmak için gayret gösterdikleri dikkatlerden kaçmıyor. 

Savcılar Göreve! Şarlatan İsmail Hünerlice'den Erdoğan'a, Bakan Kaya'ya ve Ak Parti’ye hakaret!

Amerika’nın dış kuşatmasına içeriden destek, CHP’den sonra İsmailağa cemaatinden geldi. FETÖ’nün 15 Temmuz kalkışmasının hemen akabinde tarikat adı altında bazı grupların halkı devlet ve hükümet aleyhinde kışkırtmak için gayret gösterdikleri dikkatlerden kaçmıyor. 

06 Aralık 2017 Çarşamba 00:46
Savcılar Göreve! Şarlatan İsmail Hünerlice'den Erdoğan'a, Bakan Kaya'ya ve Ak Parti’ye hakaret!
banner283


Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, İhsan Şenocak’ın pantolon giyen kadınlara yönelik maksadını aşan sözleri için, "25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele ve Dayanışma Günü"nde "Bir din adamının dini referans göstererek, kadınlar evde otursun, kadınlar şunu giymesin, bunu yapmasın demesi kabul edilemez. O tür hocalara itibar edilmemesi gerektiğini düşünüyorum." ifadelerini kullanmıştı.

Bakan Kaya’nın bu açıklamalarının ardından İsmailağa hurafe cemaatinin fıkıh anlayışını İslam’ın görüşü diye yutturmaya çalışan İhsan Şenocak’tan Bakan Kaya’ya münasebetsiz bir cevap gelmişti. 

Şenocak’ın bayraktarlığını yaptığı sinsi oyunun ikinci ve üçüncü perdeleri peşi sıra gelmeye başladı.  İsmailağa cemaatinden bir başka münasebetsiz Şenocak’a destekle Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bakan Kaya ve Ak Parti’yi hedef aldı. 

İsmailağa cemaatinden bu konuşmanın üzerinden günler geçmesine rağmen her hangi bir yalanlama gelmemesi bu konuşmanın cemaatin görüşü olduğu anlamına geliyor. 

PANTALONLU KADINLARA “NAMUSSUZ” DEDİ

İsmail Hünerlice yaptığı vaazda Pantolon giyen tüm kadınlara, “Namussuz… Namus gittikten sonra biz neyi konuşacağız…” deyip aşağılarken isim vermeden ama Bakan Fatma Betül Kaya’yı kasıtla, “Namussuz, gavur, dine ihanet eden (hain), dinden çıkmış (mürted), saygısız…” hakaretlerini birbir sıraladı. 

AK PARTİ’YE SAVAŞ

Hızını alamayan hocaefendi(!), “Gayri meşruluk savunulacak hale gelindi” sözleriyle Fatma Betül Kaya üzerinden Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Ak Parti’yi gayri meşruluğu yaygınlaştırmakla hedef gösterdi.

Hakaretlerine devam eden İsmail Hünerlice, dini alandaki kazanımlarının tamamına nankörlük edip pantolon üzerinden Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Ak Parti’yi, “gayri meşruluğu savunan (parti)”, “Allah liyakatsizleri (Ak Parti’yi) başımızdan defeylesin”, “Dine saygısız”, “Namusun vidalarını gevşeten (parti)” sözleriyle itham etti. 

HALKI SOKAĞA ÇAĞIRDI

İthamlarıyla da yetinmeyen İsmailağa hurafe cemaatinin hocası İsmail Hünerlice, tarikat tabanını, “Ölürüz” sözleriyle sokağa çağırırken Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Ak Parti’yi “Göğsünü siper et. Dursun bu hayasızca akın” sözleriyle işgalci düşman askerlerine benzetti. 

TARİKATLAR NE YAPMAK İSTİYOR?

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın FETÖ için söylediği, “Tabanı ibadet, ortası ticaret, yukarısı ihanet” tanımlaması aslında İmamı Rabbani temelli tüm cemaatler için geçerli. 
Taban aldanmış Müslümanlarla ibadetle meşgulken tavan, Vatikan projelerini yerine getirmekle meşgul. 

15 Temmuzdan sonra FETÖ’nün boşluğunu doldurmak istercesine tarikatların topluca Kutlu Doğum Haftası üzerinden ilim erbabına karşı başlattığı savaş kısa sürede yerini Ehli Sünnet kampanyasına dönüşüverdi. 

Baştan beri tarikatların İÇ SAVAŞ çıkarmak için sinsi bir kampanya yürüttüğünü, tarafları kızıştırıp toplumu kaosa sürüklediğini belirtmiştik. 

İşte tam da yaptığımız analizleri teyit eden konuşma İsmail Hünerlice denen münasebetsizden geldi.

Amerika’nın Türkiye’yi kuşatmaya çalıştığı bir ortamda PKK/FETÖ ile CHP’nin hükümeti çevirme operasyonuna tarikatlardan da destek gecikmeden geldi. 

Her ne kadar her buldukları ortamda Cumhurbaşkanı Erdoğan’a nağmeler dizseler de dindarlaşan ve dini noktada duyarlılık seviyesi artan toplum karşısında sömürecek ve kullanacak müntesipten mahrum kalan tarikatların Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Ak Parti’den hoşlanmadığı biliniyor.  

Samimiyetlerine inanabilseniz sorun yok!

Lakin, “Pantolon için ölmeye and içen İsmail Hünerlice, İhsan Şenocak ve diğer tarikat grupları” 28 Şubat’ta ağlatılan, işinden ve okulundan kovulan örtülüler için neden canlarını ortaya koymadıkları, sorusu koskoca bir soru işareti olarak akıllarda beliriyor. 

“PKK ve Ermeni Diyasporası ülke içinde ve dışında asker ve polisimizle birlikte masum vatandaşlarımızı şehit ederken PANTOLON MÜCAHİDİ bu tarikatlar neden ortada gözükmediler?

“PANTOLON MÜCAHİDİ İhsan Şenocak ile İsmail Hünerlice bırakın pantalonu İmamı Rabbani denen sapık, Allah’ı kadının suretinde ve kadının burada dile getirmeye haya ettiğimiz organlarında gördüğünü söylerken Allah’ın bir pantolon kadar değeri yok muydu da biz bu ajanı ifşa ederken “dinihaberler alimlere sataşıyor” diye feveran ettiler?”

“Harbi şu 15 Temmuz’da arz-ı endam edip vatansever pozlarına girenler, Gezi Parkında neredeydiler?”

“Mısır’da Sisi Müslümanlara darbe yapar, Esed Suriye’de Müslümanları ve mazlumları katleder, Amerika Afganistan ve Irak’ı işgal ederken orada bulunan mazlumların bir pantolon kadar değeri yok muydu?”

Ama ne zaman Refah Partisi iktidara gelse tarikatçılar, sırtlarında cübbe, başlarında sarık, koyverdikleri bir karış sakal ile sokakta ve kamuda arzı endam eder ve laikçi darbenin gerekçesini oluştururlar. 

Türkiye ne zaman İran ile yakınlaşmaya kalkışsa PANTOLON MÜCAHİTLERİ bir anda EHLİ SÜNNET TİYATROSUNA soyunur ve ortalığı İsrail ile ABD lehine tersine çevirmeye çalışır. 

Türkiye Mısır ile yakınlaşsa İhvan düşmanlığı, Arabistanla yakınlaşmaya kalkışsa Vahhabilik bir anda gündemi işgal eder. 

Ne ilginçtir ki Refah Partisi için zamanında tertip edilen tiyatro bu günlerde pantolon üzerinden Ak Parti için tertipleniyor. 

İsmail Hünerlice İsmailağa cemaatinde alelade bir kimse değil. Bir HOCAEFENDİ. Kadınlara, isim vermeden Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bakan Fatma Betül Kaya ile Ak Parti’ye yapılan hakaret ve hedef göstermeler bir tarafa konuya örnek verilen Ahzap 33. Ayetin çarpıtılması ise işin başka bir boyutunu ortaya koyuyor. 

Ayetin anlamı ile ilgili açıklamaları sonraya bırakarak İsmail Hünerlice’nin vaazını aynen okuyucularımızın ve savcılıkların dikkatine sunuyoruz: 

“Namussuzluk gavurlukta bile yok. Ne demek bu ya. Gayri meşruluğu savunacak hale gelindi. Kalkmış en yetkili birisi pantolon neden kadınlara yanlış olsun bu hocaları dinlemeyin diyor. Ben diyorum. Bir kadın pantolon giyemez. Biz ne konuşacağız daha. Biz neyi konuşacağız daha. Namus gittikten sonra bize neyi konuşacağız daha. Sen yetkiliysen yetkini yap. Mimarsan projeni çiz. Ben burada statik hesaplardan söz etmiyorum. Doktor isen teşhis yap. Hoca isen dini konuş. Hoca değilsen dine ihanet etme. Muhatabın Allah’tır. Vay efendim, kadınları sahadan çekmeyi konuşan hocaları dinlemeyin. Kur’an diyor. “O kadınlara söyleyin evlerinden otursunlar.” Ayet (Ahzap 33) Sen nasıl konuşuyorsun ya. Sen dinden çıkmışsın haberin yok ya. Allah liyakatsizleri başımızdan defeylesin. Haddini bil. Haddini bil. Kadınlar evlerinizde oturun. Cahili kadınlar gibi kıvrık kıvrık gezmeyin. Ayet burada. Namazını kıl, zekatını ver, Allah ve Resulüne itaat et. Bu hocaları dinleme. Ne demek bu! Ne demek bu. Herkes haddini bilecek. Allah’ın dinine saygısızlığı biz kabul edemeyiz. Namusun vidalarının gevşetilmesine biz katlanamayız. Ölürüz… Göğsünü siper et. Dursun bu hayasızca akın. Diyor. O zaman istiklal marşını değiştir. Biz namussuzluğa göğsümüzü siper etmiyecez de ne yapacağız.”
 

Kaynak: Dinihaberler.com / Özel Haber

Son Güncelleme: 06.12.2017 01:06
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Enver TAŞTAN 2017-12-06 08:44:56

Allahın dinini ,peygamberin hadislerini açıklayan,doğru söyleyenlere karşı baskı,zorbalık yapanların akibeti nice olur.?sırf dünyalıkları için yapılanların sonu her zaman hüsran olmuş ve olacakdır.bir çok hadis de erkek gibi giyinen kadın ve kadın gibi giyinen erkekler lanetlenmişdir .i̇nkar edenler düşünsün.günah işlemek de ayrı sıkıntı olsa gerek

Avatar
HAFZ 2017-12-06 08:40:42

seni̇ yaradana kurban olayim hocam söyle söyle bu dalalet yoluna sapmiş olanlara bi̇ ders olsun

Avatar
Molla 2017-12-06 09:53:45

Hoca doğru söylüyor ayet okuyor ne var bunda neden doğrular zorunuza gidiyor kardeşim gelen mesajlara bak cahilce yorumlar küfürler varsa ilminiz gelin sahaya küfür ile tekfir ile bu iş hal olmaz hoca kisvesinden dolayı eleştiriliyor ayıptır

_____ADMİNİN YORUMU____ MOLLA! OKUDUĞU AYET KİMLERE İNMİŞ ONUDA BİR OKU...

Avatar
haberci 2017-12-06 15:04:34

28 şubatta ihsan şenocak kaç yaşındaydı, merak ettin mi? o zaman neredeydin diye soruyorsun. kaldı ki şenocakın ilminin yüzde beşi sizde yok. bunu siz de biz de biliyoruz.

Avatar
Mehmet ali aksuoğlu 2017-12-06 11:50:03

Yahu adam fazla konuşmuş olabilir ama apaçık dinin emridir tesettür bugün lise önünden geçerken o ümmetin kızlarının hali ne olacak diye üzülmeyen müslüman oabilir mi ? Kızlarınızı hanımlarınızı her türlü tesettür konusunda uyarın ne yapcak hoca kardeşim ne diyecek pantolon tesettür vazifesi yapıyor diyen varmı

Avatar
FATIHIN FEDAISI 2017-12-06 07:25:50

SEREFSİZ NAMUSSUZ TAM KENDİSİDİR cübbe giymekle bir b..k olunmaz MİLLETE RECEP TAYYİP ERDOĞAN GİBİ HER KONUDA HİZMETKAR OLMAK LAZIM

Avatar
İmam 2017-12-06 08:26:33

bu din ne çektiyse bu yarım mollalardan çekti. utanmadan da kurana iftira ediyor. ayet açıkça ey peygamber hanımları hitabıyla başladığı halde bütün kadınlaraymış gibi haddi olmadan genelleme yapıyor. ve hiç sıkılmadan diğer insanları da namussuzlukla suçluyor. asıl içimi acıtan tarafıysa etkili ve yetkili kurumumuz diyanet can damarımız din konusunda bu zavallılar atıp tutarken neden kanuni işlem yapmıyor. yazık ne haldeyiz ya rabbi...

Misafir Avatar
... 2017-12-06 09:37:43 @İmam

evlerinizde oturun, eski cahiliye âdetinde olduğu gibi açılıp saçılmayın. namazı kılın, zekâtı verin, Allah'a ve resûlüne itaat edin. ey ehl-i beyt! Allah sizden, sadece günahı gidermek ve sizi tertemiz yapmak istiyor.

Beğenmedim! (3)
Avatar
Türkiye Büyüyor 2017-12-06 07:50:25

Sakin olun fadime sahinler aczimendiler yine cikabilir uyanik olalim.kisilerin hatasini tamamina maletmeyin