Gün Haf-Der İstişare Kurulu Toplantısı Yapıldı
Grup Sayfamız için

Güneysu Kur'an Hafızları Eğitim ve Kültür Derneği GÜN HAF-DER'in projelerine dair kararların görüşüldüğü istişare kurulu toplantısı 28 Mart 2016 Pazartesi, saat:20:00'da dernek merkezinde yapıldı.

Toplantıya Güneysu İlçe Müftüsü Abdulkerim Çelik, Rize Hemşin Müftüsü Abdullah Köseoğlu, Müftü Yusuf Karali Eğitim Merkezi hocası Seyit Badır, Günhafder Başkanı Mustekim Kaba, Güneysu İlim Öğrenenler Vakfı Başkan Yardımcısı Yusuf Yılmaz ve Dernek Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Faik Kalın ve Bayram Ali Aslan katıldı.

GÜN HAF-DER Başkanı Mustekim Kaba "Güneysu Kur'an Hafızları Eğitim ve Kültür Derneği Yüksek İstişare Kurulu toplantımızın ikincisini bugün gerçekleştirmiş bulunmaktayız. GÜNHAFDER olarak sayısı her geçen gün artmakta olan üyelerimize ve ilçemize eğitim adına daha iyi hizmet verebilmek ve ilçemizdeki din eğitimi sıkıntılarını minimum seviyeye indirmek amacıyla çalışmalarımızı aralıksız sürdürmekteyiz. Bugün burada ilçemizin din eğitimi sorunlarını konuşmak ve sorunlara kalıcı çözümler üretmek adına fikir alışverişinde bulunmak amacıyla toplanmış oluyoruz." dedi.

Açıklamanın ardından toplantı, basına kapalı bir şekilde gerçekleştirildi.
Anahtar Kelimeler:
GÜN HAF-DERMustekim Kaba

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol