3 imam hakkında tutuklama kararı

FETÖ/PDY soruşturması kapsamında gözaltın alınan ve denetim şartıyla serbest kalan 3 imam hakkında Akşehir Sulh Ceza Hakimliği tutuklama kararı verdi. 

Savcı İsmail Çelik'in Yalvaç Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliğinin verdiği karara itirazı üzerine itirazı değerlendiren Akşehir Sulh Ceza Hakimi, İbrahim Bacaksız ve Mehmet Bayraklı'nın tutuklu olarak yargılanmalarına karar verdi.Tutuklanan isimler  Süleyman Bilici ile birlikte Isparta E tipi Ceza İnfaz Kurumuna teslim edilmek üzere Isparta il merkezine götürüldü.
 
Anahtar Kelimeler:
3 imam tutuklama kararı

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
hacı 3 ay önce

eee koçum haramdan kim kuram sahibi olmuşki:ftö hainleri olsun..sizin firavununuz ebu lehebiniz yani atalarınız haramdan saltanat kuramadıki;sizin gibi sinekler kurabilsin.islamın önünde kimse duramaz..

Avatar
hacı 3 ay önce

bizim komşu köyün hocası da ftöcü çıktı zaten esnafmış sonradan imam olmuş duydumdu..zaman gazetesi alıyordu,otobüste tartıştık ftö terör örgütü dedimdi küsmüştü bana...alma bu gazeteyi bu köylere bu gazeteyi sokma dedimdi...halen görevde dokunamadılar..ak parti̇de tekesi̇ varmiş adamin demekki̇