Efsunlanmış imam!

Bu imamı Diyanet ne yapsın!

Efsunlanmış imam!

Bu imamı Diyanet ne yapsın!

Erdi KARADENİZ
Erdi KARADENİZ
06 Ağustos 2016 Cumartesi 20:26
Efsunlanmış imam!
banner221
DiNiHABERLER.COM / öZEL iÇERiK

FETÖ'nün meşru hükümete savaş açması, Amerikan ve İsrail'in sözcülüğünü yapması, Müslümanları aşağılayan rejim yanlısı gruplar ile birlik olup İslam'a ve Müslümanlara saldırması, çalınan sorular ve kumarda harcanan himmet paraları gibi pek çok işarete rağmen sahte mehdi Fetullah'a laf söyletmemekte kararlı olanlar büyük bir iş başardıkları zannıyla mevcut durumlarını korumaya devam ediyor. 

Efsunlanmışçasına Amerikan ajanı Fetullah'a bağlılığından en ufak bir şekilde taviz vermeyenlerden biri de Samsun'da karşımıza çıktı. 

Samsun merkez de görev yapan Paralel İhanet Çetesi üyesi olan imam H.A, tam bir Fetullah Gülen aşığı.  Fethullah Gülen'e toz kondurmayan imam, 17/25 Aralık sonrası söylemlerini sertleştirdiği gibi "Fetullah Gülen Hoca Efendi kendisini tamamen dine adamış mübarek bir insandır. Dinim imanım kadar kendisine güvenirim. O kötü birisi değildir" sözleriyle de Fetullah'a olan destediğini her ortamda ifade etti. 

Olaya şahit olanlar daha fazla sabredemeyip devletin ekmeğini yeyip devlete ve millete kılıç çeken imam H.A'yı , "Madem devlet zalim, Fetullah o kadar mübarek adam. Git maaşını Fetullah versin" diye Diyanet'e bildirdi. 

Şikayeti değerlendirmeye alan Diyanet, olay ile ilgili inceleme yapması için bölgeye denetmenlerini gönderdi.

Denetmenlerin yaptığı inceleme esnasında Fetullah'ın efsunlanmış imamının görevden atılma pahasına aynı cümleleri denetmenlere de tekrar ettiği öğrenildi.
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Son Güncelleme: 16.09.2016 01:11
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
hoca 2016-08-06 21:45:29

en ağır ceza müeyyidesi uygulanmalı fetönün uşağına

Avatar
NİĞDELİ 2016-08-06 22:12:11

BU İMAM KILIKLI SOYTARIYI DERHAL GÖREVDEN ALMALI VE ŞU ÂNA KADAR ALDIĞI MAAŞLAR FETOŞBANK FAİZİYLE BERABER GERİYE DÖNÜK OLARAK KENDİSİNDEN TAHSİL EDİLİP İBRET İ ÂLEM İÇİN DIMDIZLAK HÜCREYE ATILIP ÇÜRÜMEYE MAHKUM EDİLMELİ BU MİLLİ MÜNAFIK.

banner220