Gözler FETö'nün Boksör Müftüsüne çevrildi!
DiNiHABERLER.COM / öZEL İÇERiK

Görevden alınan Müftülerin yanı sıra kamuoyunca görevden alınması beklenen sırada epey bir müftü var.

Kamuoyu boksör müftünün görevden alınmasını bekliyor...
 
Diyanet İşleri eski Başkanı Prof. Dr. Ali Bardakoğlu'nun başkanlığı döneminde il müftü yardımcılığı görevini yürüten bu boksör FETÖ'cü müftü için "ABİLER" yoğun bir kulis yaptı.

"Sayın başkan 'boksör müftü' Fetullah Gülen Hoca Efendinin güzide abilerindedir. Mutlaka il müftüsü olması lazım. Başkan bey 'boksör müftüyü' kesinlikle il müftüsü yapmalısınız” deyip Diyanet İşleri Eski Başkanı Prof. Dr. Ali Bardakoğlu'na baskı yaptılarsa da araya giren tilkiler Eski Başkan Bardakoğlu’nu bir türlü ikna edemediler.

Bardakoğlu, baskılar karşısında eğilmedi. Terörist Fehullah’ın bu müftüsüne müftülük yolunu açmadı.
 
Yine Diyanet İşleri Eski Başkanı Prof. Dr. Ali Bardakoğlu döneminde bazı müfettişler rutin denetleme için boksör müftünün bulunduğu şehrimize giderler. Malum boksör müftümüz de orada görev yapmaktadır. Diyanet'in müfettişlerine jest yapma adına boksör müftümüz denetmenleri alır Fethullah Gülen’in terörist yetiştirme yurt, dershane ve sohbet meclislerine götürür.

Diyanet'in müfettişi devletin kurumlarından çok kendi kurumlarına ilgi ve alaka duyan bu paralel devlet müftüsünün patavatsızlığı karşısında şaşkındır.
Götürüldüğü terörist kamplarında müfettişin ruhu daralır, kendini kabirde hisseder. FETÖ'cü boksör müftüye de açık vermemek için “maşallah maşallah” der ve bir yolunu bularak kabristandan ayrılır.

FETÖ'cü boksör müftü yardımcısının marifetleri bununla da sınırlı kalmaz. İl müftüsü olamayınca gözünü il müftüsüne diker. Sen buradayken ben il müftüsü olamıyorum "çek git lan der".

Devamını merak edenler Müftü X2'nin maceralarına bakabilirler. TIKLAYINIZ 

Kaynak: Dinihaberler.com

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol