Harami imamlar Diyanet'in imamlarına savaş açtı!

Haçlı maşası sol ve FETÖ'cü medya Müslüman halkın asimile olması ve yıkıcı cemaatlerin istismarına karşı kalkan olan Diyanet İmamlarını sınırdışı ettirmek için büyük mücadele veriyor

Harami imamlar Diyanet'in imamlarına savaş açtı!

Haçlı maşası sol ve FETÖ'cü medya Müslüman halkın asimile olması ve yıkıcı cemaatlerin istismarına karşı kalkan olan Diyanet İmamlarını sınırdışı ettirmek için büyük mücadele veriyor

17 Aralık 2016 Cumartesi 15:14
Harami imamlar Diyanet'in imamlarına savaş açtı!
banner283
DiNiHABERLER.COM / öZEL

FETÖ’nün hırsız, şantajcı, yalancı, dolandırıcı ahlaksız imam adı altında yaptıkları eşkıyalıklar gün geçmiyor ki basında yer almasın.

İslam’a hizmet adıyla haçlı batının desteklediği Ermeni Fetullah Gülen’in kurup yönettiği Müslümanlardan intikam alma örgütü FETÖ suçüstü olmasına rağmen yurtdışında hala faaliyetlerine devam ediyor.

BU SUÇA, FETÖ’YÜ KORUYAN HERKES ORTAKTIR

Eş-dost, akraba, tanıdık, hemşeri, aynı safta namaz kıldığımız temiz adam gibi vicdani kanaatle korunan hain Fetullahçılar, İslam’ı ve Müslümanları istismar etmeye devam ediyor.

Almanya merkezli olarak yurt dışında bulunan Diyanet’e bağlı imamların FETÖ’cüleri fişlediği yolunda Ermeni Fetullah’ın Müslüman görünümlü haramileri haberler yaptı. 


Milletin acıyıp kol kanat gerdiği Fetullah’ın haramileri, Almanya’dan sonra şimdi de Hollanda’da ki Diyanet’in imamlarını  “casus imam” deyip dünyaya servis etti. 

HARAMİ İMAMLAR DİYANET’İN İMAMLARINA SAVAŞ AÇTI

Haçlıların maşası FETÖ’cü ve sol medyanın manşete çektiği haberde yurt dışında bulunan imamların FETÖ’cüleri fişlediği ve Diyanet’e bilgi verdiği söylendi.

Tüm vatandaşlar gibi imamlarda bu ülkenin bir vatandaşı ve onlar da bu ülkeyi korumakla görevli insanlar. Haçlının içimizdeki uzantısı FETÖ ve sol medya, Diyanet’in devlete yapılan tüm ihanetlere kayıtsız kalıp Müslümanları camide uyutmasını bekliyor. 

VATANDAŞIN DİYANET’E GÜVENİ TAM!

Diyanet’in hainlere karşı aktif tutumu hainleri rahatsız ederken teröristleri ihbar eden Diyanet’in imamlarının bu çalışması vatandaşlar tarafından takdirle karşılandı. 

Abdülhamit Han’ın devrilmesinde etkin bir şekilde rol alan o günün FETÖ’cü örgütü Solcu Jön Türkler ve İttihatçıların çalışması sonucunda ülke, dağılma noktasına gelmişti. Akabinde başlayan Kurtuluş Savaşında ülkeyi, haçlı maşası solcularla Ermeni Fetullah’ın beğenmediği imamlar, müftüler ve şeyhler kurtarmıştı. 

AMAÇLARI DİYANET’İ SINIRDIŞI EDİP MÜSLÜMANLARI BAŞSIZ BIRAKMAK

Bu günde aynı oyunu oynayan mahfiller, yurt dışında çalışan din görevlilerinin kendilerini ihbar ettiği haberleriyle haçlılara malzeme verip Diyanet imamlarının Avrupa’da sınırdışı edilmesi için etkin bir mücadele veriyor. 

Kendi süfli emelleri uğruna Diyanet İmamlarının Avrupa’da yasaklanmasını isteyen haçlı maşası sol ve sözde İslam’a hizmet Ermeni Cemaati FETÖ, Avrupa’daki Müslümanların din hizmetinde yoksun kalması için elinden geleni yapıyor.

İşte sol ve FETÖ medyasının Müslümanların arkasında saf tuttuğu ve güvendiği Diyanet personelini, “casusluk” ile suçlayıp hain gibi göstermeye kalkıştıkları o haber…
Almanya'da 'DİTİB imamları FETÖ ihbarcılığı yapıyor' haberlerinden sonra Yeşiller Partisi Federal milletvekili Volker Beck, Berlin'de Federal Hükümete yönelik bir önerge hazırlamıştı.

Alman basınına genişçe yansıyan haberlerden sonra Volker Beck, DİTİB’in Türkiye için istihbarat bilgileri topladığı iddiası doğruluk kazanırsa, bunun iki ülkenin bu örgütlerle işbirliğini zora sokacağını söylemişti.

Almanya'dan sonra Hollanda'da Diyanet İşleri Başkanlığı'na bağlı imamların, 'ülkede yaşayan Türk vatandaşları hakkında istihbarat topladiklari bilgisi geldi.

Diyanet İşleri Başkanlığı'nın, 15 Temmuz darbe girişimi sonrası aralarında Almanya ve Hollanda'nın da bulunduğu 38 farklı ülkede din görevlileri aracılığıyla istihbarat topladığına ilişkin haberler Berlin ve Lahey'de tepkiyle karşılanmıştı.

Hollanda Dışişleri Bakanı Bert Koenders, Türkiye'nin Lahey Büyükelçisi Sadık Arslan'ı Dışişleri Bakanlığı'na çağırarak, "casus imam" haberlerinin kabul edilemez olduğunu bildirdi.

Bert Koenders, 'imamlar tarafından Hollanda'daki Türk vatandaşları hakkında istihbarat çalışması yürütülmesinin endişe verici olduğunu' söyledi.

Hollanda'nın önde gelen gazetelerinden De Telegraaf, Türkiye'nin, Lahey Büyükelçiliği Din İşleri Ataşesi ve Hollanda Diyanet Vakfı Başkanı Yusuf Acar'ın, din görevlilerinin yurtdışındaki Türk vatandaşları hakkında istihbarat topladığını doğruladığını yazmıştı.

Hollanda'daki siyasi partiler, konuyu meclis gündemine taşıyarak, hükümetten bu konuda açıklama istemişti.

Sosyal işlerden sorumlu bakan yardımcısı Jetta Klijnsma, tehdit altında olduğunu hisseden Türkiye kökenli vatandaşlara suç duyurusunda bulunmaları çağrısı yapmıştı.

Diyanet İşleri Başkanlığı Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü tarafından 20 Eylül'de yurtdışındaki temsilciliklere gönderilen yazıda, bulundukları ülkelerde Gülen Hareketi'ne bağlı kişi ve kuruluşlar hakkında kapsamlı rapor istenmişti.

Bu bilgilerin 10-14 Ekim tarihlerinde yapılan Avrasya İslam Şurası'na katılan konuk diyanet işleri başkanları ile paylaşılacağı belirtilmişti.

DİTİB imzalı bir açıklamada ise şöyle denildi:

"Bazı basın yayın organlarında yer alan 'DİTİB imamları FETÖ ihbarcılığı yapıyor' şeklindeki haberlerle kurumumuz ilişkilendirilmek istenmektedir.

Bahse konu haber ve yorumlar ile, DİTİB Genel Merkezi‘nin, Eyalet Birlikleri‘nin ve Derneklerin herhangi bir ilgisi yoktur. Kurumumuzun hiçbir birimi tarafından haberin içeriğinde iddia edildiği gibi bir çalışma ve rapor talimatı verilmemiştir. Böyle bir uygulama tarafımızca destek de görmezdi.

Tam aksine, Camilerimizin manevi mekanlar olarak siyasetten ve polemikten uzak olduğu ve herkese açık olduğu talimatı net bir şekilde bütün camilere iletilmiştir. DİTİB siyaset üstü yapıya sahiptir ve hep bu prensibe uygun hareket etmiştir.

Bir süredir kurumumuza yönelik oluşturulmaya çalışılan olumsuz algı çabalarının yeni bir halkası olan ve gerçekle bağdaşmayan bu asılsız iddiaları tümüyle reddediyoruz. Kamuoyuna duyurulur."

Kaynak: Dinihaberler.com / Özel Haber

Son Güncelleme: 19.12.2016 08:32
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Hasan Cemal 2016-12-18 02:11:06

Bunlar ne adi köpek için ne kancık bir gurupmuş kendi yaptıkları bütün ipnelikleri diyanet görevlilerine atıyorlar. Şerefsiz it sürüleri. Gidin bakalım soysuzun ardından gidin Birgün gelirsiniz teneşire musallaya