Pazar Örnek Köyü Merkez Camiinden örnek davranış

Rize Pazar Örnek Köyü Merkez camii, 2016 Yılı Yaz Kur'an Kursu dolayısıyla örnek etkinlik programı düzenledi.

Pazar Örnek Köyü Merkez Camiinden örnek davranış

Rize Pazar Örnek Köyü Merkez camii, 2016 Yılı Yaz Kur'an Kursu dolayısıyla örnek etkinlik programı düzenledi.

06 Ağustos 2016 Cumartesi 00:07
Pazar Örnek Köyü Merkez Camiinden örnek davranış
banner221
Grup Sayfamız İçin BURAYA Tıklayınız  

DİYANET HABER
Rize Pazar Örnek Köyü Merkez camii, 2016 Yılı Yaz Kur\'an Kursu dolayısıyla örnek etkinlik programı düzenledi.

Peygamberimizin buyurduğu ‘’Yaşlılarımıza hürmet ve ikram, Allahü teâlâya saygıdandır.’’ hadisi şerifi ışığında, Örnek Köyü Merkez Camii yaz kuran kursu öğrencileri “ Doğu Karadeniz Engelli Bakım Merkezine” ziyaret düzenledi.

Yaz Kur’an Kursu öğrencilerini Pazar Özel Doğu Karadeniz Engelli Bakım Merkezi müdürü Metin Ayar ile çalışanları sevgiyle karşılayarak Merkez hakkında bilgi verdikten sonra bu örnek davranışlarından dolayı kurs öğrencilerine memnuniyetlerini ifade ettiler.

Öğrenciler Yaşlıları ziyaretle sevindirirken Örnek Köy Merkez Camii İmam-Hatibi Abdulkadir DEĞER’de öğrencilere, dinimizde yaşlılara saygının önemini anlatarak, Kısa süreliğine de olsa bu insanlara mutlu zamanlar yaşatan öğrencilerimi candan tebrik ediyor ve çalışmalarımızdaki katkılarından dolayı köy halkına ve muhtarına teşekkür ettiğini söyledi.

Çok samimi ve içten karelerin yansıdığı ziyarette; orada bulunan yardıma ve sevgiye muhtaç insanları ziyaret etmekle mutlu olan öğrenciler duygulu anlar yaşadılar

Örnek Köyü muhtarı Özen Kantoğluda böyle anlamlı ziyaretlerin devam ettirilmesini temenni ettiğini söyleyerek Kurs öğrencilerine ve Cami imam- hatibine teşekkür etti.

Engelli Bakım Merkezi ziyareti programından sonra ise kurs öğrencileri aileleri ile birlikte , bir lokantada öğle yemeğini yedikten sonra, ardından Kaymakamlık tarafından organize edilen bayrak yürüyüşüne katıldılar.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Son Güncelleme: 16.09.2016 01:13
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner220