PKK'nın imamı Diyanet'ten kovuldu!

Türkiye Cumhuriyeti Devletini Yıkma ve yerine Öcalan Cumhuriyeti kurma niyeti içerisinde olan DİVES'in Adıyaman temsilcisi ve Perre Pirin Mahallesi Camii imamı Nurettin Kesici Diyanet'ten ihraç edildi

PKK'nın imamı Diyanet'ten kovuldu!

Türkiye Cumhuriyeti Devletini Yıkma ve yerine Öcalan Cumhuriyeti kurma niyeti içerisinde olan DİVES'in Adıyaman temsilcisi ve Perre Pirin Mahallesi Camii imamı Nurettin Kesici Diyanet'ten ihraç edildi

Erdi KARADENİZ
Erdi KARADENİZ
09 Eylül 2016 Cuma 11:14
PKK'nın imamı Diyanet'ten kovuldu!
banner221
DiNiHABERLER.COM / öZEL iÇERiK

“PKK’nın imamı mı yoksa Diyanet’in imamı mı?” manşetiyle gündeme getirdiğimiz sözde imam Nurettin Kesici, haberimiz sonrasında açılan soruşturma ile meslekten ihraç edildi. Nurettin Kesici aynı zamanda Adıyaman DİVES sendika başkanlığını yürütmekteydi.

Nurettin Kesici, FETÖ/PKK kıskacında birçok terör örgütü ve mafyanın uluslararası güçlerden aldığı cesaretle devlete başkaldırışına en güzel örneklerden biri.

Bir çok cepheden saldırarak devleti işlevsiz hale getirerek istedikleri gibi at koşturan bu örgütler FETÖ’nün darbe girişimiyle tam olarak deşifre oldular. FETÖ’cülerin görevden alınmasıyla birlikte Milli Eğitim Bakanlığı’nın da 11 bin 285 PKK’lı öğretmeni açığa alması bu örgütlerin hareket kabiliyetini yok ederken devletin de devlet olarak gücünü göstermesi bakımından önemliydi.

İşte Nurettin Kesici devletin güçsüz bırakıldığı günlerde devlet memurlarının dahi yüzsüzce ve büyük bir cesaretle ekmek yediği kapıya yaptığı ihanetin en açık örneği.

Kesici, herkese açık olan facebook sayfasında, “Eli kanlı bölücü kahpe YPG ve PKK’nın propagandasını yapmakla yetinmemiş aynı zamanda devlet büyüklerine hakaret, devletin meşru kurumları olan İmam Hatiplere sataşma, FETÖ’nün iftira paylaşımlarına destek çıkarakFETÖ’nün amaçlarına dolaylı yoldan destek, PKK’ya hizmet eden HDP’nin propagandasını yapma, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a hakaret, dönemin başbakanına hakaret, Türkiye Cumhuriyeti devletinin bölünmesi emellerine hizmet ederek Kürdistan hayaliyle paçavra bir harita paylaşmak…” gibi pek çok suçu içeren paylaşımlarda bulunmuştu. 

Yaptığımız bu haberden dolayı daha sonraki süreçlerde kovulan Kesici, bu suçlarının üstüne yüzsüzce ve terör örgütünden aldığı güçle devlete meydan okurcasınabu gün haber sitemizi dava etme cüretinde bulunabiliyor. 

Kesici’nin bu cüreti dahi gösteriyor ki haçlı batı, taşeron örgütlerle milletin birliği ve devletin bölünmez bütünlüğünü hedef aldığında fareler ortalıkta bir anda aslan kesilebiliyor. 

Buradan “Türkçü, milliyetçi, muhafazakar” kimliğin ardına saklananyavru muhalif sendikaya da bir çağrımız var. Devletin birliği ve bölünmez bütünlüğünü korumada elinden geleni ardına bırakmayan Ak Parti ve severleri aleyhine kumpas ve ispiyonculuk faaliyetlerinde bulunduğunuz kadar bu oluşumlara neden göz yumuyor, şikayet etmiyor ve ispiyonlamıyorsunuz?

Yoksa siz de mi FETÖ gibi “hizmet, vatan sevdası, millilik…” gibi yalanların ardına gizlenip bu ülkeyi parçalama emeli olanlardansınız?


İşte Adıyaman'daki imamın skandal paylaşımları
İMAMIN EŞ BAŞKANI!!
BU PAYLAŞMI SADECE ERMENİLER YAPAR... İMAM DA YAPMIŞ!
 

Kaynak: Dinihaberler.com / Özel Haber

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Son Güncelleme: 15.09.2016 23:58
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
Salih61 2016-09-09 12:03:34

InşAllah bunun gibi nice hdpkk sevici din görevlisi! Şarlatanlar da diyanetten defolup giderler.

Avatar
Yy 2016-09-09 13:59:27

Bu hain bunları paylaşalı 2 yıl olmuş hiç mi görülmemiş bunları paylaşanın daha nice şeyleri olur kaldı ki kendi hesabında açıktan resmen meydan okumuş bence tek suçlu bu değil bunu kayıran 2 yıl boyunca görevine devam etmesine vesile olan kim varsa korkunun ecele faydası yok ahiret var o idareci koltukları bunları korumak için değil atmak için ŞEREFSİZ hainin önde gideniymiş

Avatar
kaza 2016-09-09 14:57:54

bu nasıl imam böyle ya.paylaşimlara bak bunun arkasindan namaz kilanlarin namazlarini kaza etmeleri̇ lazim.

Avatar
Ali baba 2016-09-09 20:32:14

Peki bu divesciler Hakkı'nda diyayenet diyanet sen dini haberler bugüne kadar nerdeydi.işiniz gücünüz yavru sendika yavru sendikacılar 15 temmuz gecesi sokaklara dökülürken siz ve savunduklarınız atm ve fırınlarda marketlerde kuyruktaydınız akıllı olun nankör olmayın.şimdi sizdemi milliyetçi kafatasçı oldunuz

Avatar
Hafiz 2016-09-09 19:59:08

Bütün dives üyelerini khk ile temizlemeli, yoksa soruşturmalarla bu iş bitmez

Avatar
vatansever 2016-09-10 02:58:05

boyle serefsizler diyanette imamdi he suana kadar ne diyeyim Allah topunun belasini versin

Avatar
Bilge Ada'm 2016-09-10 18:10:49

Ey dini haberler şerefsiz fetöcüler kalleş pkklılar divesciler vs ne kadar bölücü varsa Allah hepsinin belasını versin.15 temmuz akşamı tereddütsüz cumhurbaşkanımıza hükümete destek veren sokaklara çıkan Türk milliyetçilerini hala saldırmaktaki amacınız nedir anlamadım bir nevi sizde bölücülük ayrımclık yapmıyormusunuz nedir bu kiminiz nedir bu öfkeniz anlamskta güçlük çekiyorum.türk milliyetçilerini vatan ve bayrak sevgisinden dolayı faşistlikle suçlayan siz.be çabuk milliyetçi oldunuz ve hala salya sümük saldırıyonuz.siz fetöcülerin kucağına otururken bu milliyetçiler fetöyle pkk ile mücadele veriyordu ne çabuk unuttunuz size tavsiyem bölücü değil bütünleştirici olun bu vatan bizim ortak paydamız.başka Türkiye yok.bölücülere karşı hep beraber mücadele edilim.iyi Bayram'lar .

banner220