Sözleşmeli İmamlara hizmet içi eğitim duyurusu
Hacı Ali EKBER
DiNiHABERLER.COM / öZEL


Dün başlayan Eğitim Merkezinde adı çıkmayan veya eğitim merkezlerinde yer kalmadığı için ismi gözükmeyen kursiyerler için Antalya’da belirlenen otellerde 21.11.2015-18.02.2017 eğitimlerine devam edeceği belirtildi. Antalya’da eğitimine devam edecek kursiyerler için başkanlık ek bazı hatırlatmalarda bulundu. 

Daha önce de açıklandığı üzere Eğitim süresi içerisinde kanuni mazereti dışında başka bir nedenle kurstan ayrılmak için her hangi bir talepte bulunma durumunda kursiyer, stajı terketmiş kabul edileceği için sözleşmesinin fesh edilmesi söz konusu. 

Hizmet içi eğitimde kursiyerler sadece verilen eğitimi dinlemenin ötesinde “Okuma ve Değerlendirme Yöntemleri” dersi kapsamında, “Ali Fuat BAŞGİL, Gençlerle Başbaşa; M. Yaşar KANDEMİR, Gönül Doktoru; Sezai KARAKOÇ, Diriliş Neslinin Amentüsü; Mustafa KUTLU, Vatan Yahut İnternet” isimli kitapları okuması gerekiyor.

Başkanlık kurs yerine gideceklerde yolluk bedeli konusunda beliren tereddütleri giderme noktasında da açıklama yaparak kursa katılacaklara karayolu rayiç bedeli üzerinden ödeme yapılacağını belirtilerek uçakla seyahat etmeyi tercih edenlerin aradaki farkı kendilerinin üstleneceğini vurgulandı. 

Antalya ilinde eğitime katılacak olanların eğitim merkezi dışında otelde kalmaları nedeniyle eş ve çocuklarını getirmemeleri hatırlatıldı.

Antalya’da kursiyerlerin kalacağı oteller ise şu şekilde belirtildi:

1-    Antalya/Serik             Port Nature Luxury Resort Hotel 
2-    Antalya/Manavgat/Side     La Grande Resort Hotel 
3-    Antalya/Alanya            Alan Xafıra Deluxe Resort Hotel


Ayrıntılı bilgiler müftülüklerden alınacak

 

Kaynak: Dinihaberler.com

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
imam 4b 3 hafta önce

Allah devletimizden diyanetimizden razı olsun bu hizmetin karşılığını hem bu dünyada hemde ahirette vermeyi nasip eylesin....

Avatar
Sözleşmeli imam 3 hafta önce

Diyanet ı takdir ediyorum böyle bir kuruma atandığım için çok mesudum.

Avatar
abreg 3 hafta önce

Allah devletimize diyanetimize zeval vermesin antalya nature portta kalacak olna arkadaşlar çok şanslılar oralarda kendi imkanlarıyla kalmak çok külfetli hem eğitim hemde tatil vAllahl ben her yıl giderdim kursiyer arkadaşlarıma başarılar dilerim inşAllah Allah için diyanet için çalışırlar ama gurup vr cemaat için çalışırlars ayazık olur şimdiden erkekce bırakın bunun vebalini öbür dünyada ödiyemezzsiniz

Avatar
Sözleşmeli 3 hafta önce

Sayın Admin hafizlarin hepsi mi katılacak cevaplandirirsaniz sevinirim Allah razı olsun