5 bin İmama müjde
Erdi KARADENİZ / DİNİHABERLER.COM

Diyanet camiasının kalbi Dinihaberler.com'da atmaya devam ediyor...

Evet yanlış okumadınız Diyanet İşleri Başkanlığı Kadro Dairesi'nin Devrim yaratacak çalışmaları hayata geçiyor. Bu olaya ister "Devrin" deyin, ister "İnkılap", anlamı değişmez. Emeği geçen Diyanet yetkililerinden Allah ebeden ve daimen razı olsun... İlgili haberlerimiz ayrıca yayımlanacaktır.

Diyanet İşleri Başkanlığı'nın büyük bir özveri ve gayretle yürüttüğü 9 bin kadroyu bünyesine dail etti. Hazırlık çalışmaları devam ediyor. Güzel günler hem Diyanet personeli için, hem de Diyanet'te çalışmak için can atan ümmetin sesi, nefesi ve kurtarıcısı olma yolundaki adaylar için.

Diyanet personelini seviyor. Diyanet Müftüsünü seviyor, Diyanet, Din gönüllülerini seviyor...


Varan 1

Diyanet İşleri Başkanlığının 9 bin kadronun 5 binini Müezzin-Kayyımlar için kullanacağı kesinleşti. Diyanet İşleri Başkanlığı yetkilileri "9 bin kadronun 5 binini Müezzin-Kayyımlar" için kullanıcağını ifade ettiler.

Peki bu sınava hangi imamalar girebilecek
..... Ayrıntılar birazdan geliyor....


Bu yazının tüm hakları Dinihaberler.com'a aittir. "www.dinihaberler.com" biçiminde aktif bağlantı kurulabilir, açık kaynak gösterilmek kaydıyla içerik kullanılabilir. Açık kaynak göstermeden yapılan alıntılar için yasal takip yapılacaktır.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol