Avcı, Uluslararası Dergi Fuarı’na Katıldı
Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Türkiye Dergiler Birliği (TÜRDEB) tarafından Sirkeci Garı’nda 7’incisi düzenlenen Uluslararası Dergi Fuarı’na katıldı.

TÜRDEB organizasyonunda başta Diyanet İşleri Başkanlığı olmak üzere Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA) gibi kurumların işbirliğiyle düzenlenen 7. Uluslararası Dergi Fuarı’nın açılışı Sirkeci Garı’nda gerçekleştirildi.

TÜRDEB organizasyonunda başta Diyanet İşleri Başkanlığı olmak üzere Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA) gibi kurumların işbirliğiyle düzenlenen 7. Uluslararası Dergi Fuarı’nın açılışı Sirkeci Garı’nda gerçekleştirildi. Almanya, Afganistan, Bosna Hersek, Karadağ, Sırbistan, Makedonya, Hollanda, Sudan ve birçok ülkeden dergilerin katıldığı fuarda okuyucular yeni yayınlarla da tanışma fırsatı buldu. Fuarda bu yıl 20 ülkeden 305 dergi yer aldı. 7. Uluslararası Dergi Fuarı’nın bu yılki onur konuğu ise 300. sayısını çıkaran Haksöz Dergisi oldu. Önceki yıllarda Ümran, Altınoluk, Yedi İklim dergileri onur konuğu olarak katılmıştı.

Fuara katılan Milli Eğitim Bakanı Nabi Avci, tek tek stantları gezip görevlilerle sohbet etti. Bir kitap ve tablonun takdim edildiği Bakan Avcı, bir saat süren fuar ziyaretinin ardından buradan ayrıldı.

7. Uluslararası Dergi Fuarı, bugün yapılan ’Uluslararası Dergiciliğin Ödülleri’ töreni ile sona erdi.
Anahtar Kelimeler:
Dergi FuarıTÜRDEB

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol