Başkan Yardımcısı Özafşar, Çorum Müftülüğü'ni ziyaret etti

Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Prof. Dr. M.Emin Özafşar Çorum Müftülüğü'ni ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarette, Çorum İl Müftüsü Dr. Ahmet Akın, Müftü Yardımcısı Ahmet Süzen ve Selahattin Bozkurt, Diyanet-Sen Çorum Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi Zeki Kanbur, Din-Bir-Sen Çorum Şube Başkanı Mustafa Göncü ve Türk Diyanet Vakıf-Sen Çorum Şube Başkanı Mustafa Ünlü hazır bulundu.

Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Prof. Dr. M.Emin Özafşar ilk olarak Türkiye Diyanet Vakfı Çorum Şubesi yeni hizmet binasını daha sonra sırasıyla TDV yeni yayınevini, Abdibey Camii ve Kuran Kursu ile yeni ibadete açılan Çorum’un simgesi Merkez Akşemsettin Camii’ni yerinde inceledi.

Başkan Yardımcısı Özafşar, TDV Hizmet Binasına, TDV Yayınevine, Abdibey Camii ve Kuran Kursu ile ibadete yeni açılan Akşemsettin Camiini çok beğendiğini ifade ederek katkıda bulunanları ve emeği geçenleri tebrik etti.

“Çorum’un manevi iklimine yaraşır eserler vücud bulmuş” diyen Özafşar, desteklerini esirgemeyen hayırseverler ve geçmişleri için dua etti.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol