Bozdağ, "Diyanet'i itibarsızlaştırmak isteyen alçaklar amaçlarına ulaşamayacaklar"

Bozdağ, Twitter hesabından paylaştığı mesajda, Paralel Devlet Yapılanması ve destekçileri ile beraber dinden, dindarlardan rahatsız  "zavallıların", şimdi de Diyanet İşleri Başkanlığına "itibar suikastı"  yaptıklarını ifade etti.

Diyanet İşleri Başkanlığının, İslam'ın doğru öğretilmesi, öğrenilmesi,  doğru anlatılması, anlaşılması ve doğru yaşanmasının sigortalarından olduğunu  vurgulayan Bozdağ, şunları kaydetti:
 
"İslam'ın doğru öğretilmesi, öğrenilmesi, doğru anlatılması,  anlaşılması ve doğru yaşanmasından rahatsız olanlar, daima Diyanete karşı  olmuştur. İslam'dan, Müslüman'dan rahatsızlar ile kafasına göre din arayışında  olanlar, bundan sonra da Diyanetten rahatsız olmaya devam edecektir. Diyanet,  İslam'ın, Müslüman'ın, huzurumuzun, birliğimizin, kardeşliğimizin ve  maneviyatımızın hizmetindedir, hizmetinde olmaya da devam edecektir. Diyaneti  itibarsızlaştırmak isteyen alçaklar, amaçlarına ulaşamayacaklardır ama kirli  niyetlerinin pisliğinde debelenebilirler."

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
KAHRAMAN 12 ay önce

agziniza sağlik sayin bakanim di̇ni̇mi̇zi̇ savunan ve her türlü i̇fti̇ralara maruz kalan güzi̇de hocalarimizin Allah yardimcisi olsun [ami̇n]