Diyanet'in iyilik ödülleri sahiplerini buluyor!
Ödül alacak 7 iyilik hikayesinden 4'ü yurt dışından TDV Genel Müdürü Palakoğlu, "Uluslararası İyilik Ödülleri" kapsamında iyilik ödülüne layık görülen 7 iyilik hikayesinden dördünün yurt dışından, üçünün ise yurt içinden olduğunu açıkladı. 
 
Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) Genel Müdürü İsmail Palakoğlu, "Uluslararası İyilik Ödülleri" kapsamında ödül alacak 7 iyilik hikayesinin 10 Mart'ta Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Mehmet Görmez tarafından kamuoyu ile paylaşılacağını açıkladı.

Palakoğlu, bu sene ödüle layık görülen 7 iyilik hikayesinden dördünün yurt dışından, üçünün ise yurt içinden olduğunu bildirdi. Palakoğlu, AA muhabirine "Uluslararası İyilik Ödülleri" hakkında bilgi vererek, "Türkiye Diyanet Vakfı olarak, yeryüzünde iyiliğin egemen olması için çalışıyor ve gayret ediyoruz. İyiliği hatırlatmak, bir farkındalık oluşturmak adına geçen yıl başlatmış olduğumuz Uluslararası İyilik Ödüllerimizin ikincisini bu yıl organize ediyoruz" diye konuştu. "İyilikte yarışmamız ve iyiliği hatırlatmamız gerekiyor" Uluslararası İyilik Ödüllerinin temasının, "Dünyayı iyilik değiştirecek" olarak belirlendiğini ifade eden Palakoğlu, "Bütün kainatın ve mahlukatın iyiliği için çalışmamız ve gayret etmemiz gerekiyor. İyilikte yarışmamız ve iyiliği hatırlatmamız gerekiyor" dedi. Diyanet İşleri Başkanı Görmez'in 10 Mart Perşembe günü ödül alacak 7 iyilik hikayesini kamuoyuyla paylaşacağını bildiren Palakoğlu, 13 Mart Pazar günü İstanbul Haliç Kongre Merkezinde yapılacak Uluslararası İyilik Ödülleri töreninde tespit edilen ve uygun görülen iyilik hikayelerine ödül verileceğini" dile getirdi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol