Diyanet-Sen'den Diyanet Vakfı'na Vefalı Hareket

Diyanet- Sen, FETÖ'nün Sözcü gazetesinin TDV'ye yönelik saldırıya sessiz kalmadı.

Diyanet-Sen'den Diyanet Vakfı'na Vefalı Hareket

Diyanet- Sen, FETÖ'nün Sözcü gazetesinin TDV'ye yönelik saldırıya sessiz kalmadı.

23 Eylül 2015 Çarşamba 19:00
Diyanet-Sen'den Diyanet Vakfı'na Vefalı Hareket
banner221

DiNiHABERLER.COM / öZEL iÇERiK

Dünya müslümanlarına umut olan, etkin yardım faaliyetleriyle insanların gönlüne taht kuran, Türkiye Diyanet Vakfı'na Sözcü gazetesinin yaptığı büyük terbiyesizliğe Diyanet-Sen'den tokat gibi bir yanıt geldi.
Diyanet-Sen Genel Başkanı Mehmet Bayraktutar, konuyla ilgili olarak haber sitemize yapmış olduğu beyanatta: " Türkiye Diyanet Vakfı halkımız ve dünya nezdinde kabul gören kadim bir kurumdur. TDV Genel Başkanı Palakoğlu'nun ve ekibinin gayretli çalışmaları ile bu gün yüzü ileri açık ve yükselen bir ivme kazanmıştır. Dünyanın dört bir yanındaki mazlum coğrafyaya umut dağıtan halkımızın emanetlerini kutsal sayıp yeryüzüne dağılan gönüllü ekibiyle bizlerin ve halkımızın vicdan köprüsü olmuşlardır. Bu anlamda Sözcü Gazetesi'nin Türkiye Diyanet Vakfı'na yönelik mesnetsiz iftiralarını şiddetle kınıyorum" dedi.
Bayraktutar konuşmalarına şu şekilde devam etti:
"Bazı şer odaklar ülkesinde ve çevresine faydalı hizmetler verip halkın gözünde saygınlık kazanmış, kurumlara her dönem saldırıyı düstur edinmişlerdir. Fakat, aziz milletimiz geçmişte olduğu gibi bu art niyetli kişi ve kuruluşlara itibar etmemişlerdir. Güneş balçıkla sıvanmaz Türkiye Diyanet Vakfı güneş gibi insanlara yaptıkları iyiliklerle ısıtmaya devam edecektir."Bunlar da İlginizi Çekebilir

Son Güncelleme: 16.09.2016 01:15
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
Durmak yok yola devam 2015-09-23 20:09:54

Bazı şer şebekelerinin insafsız iftiralari sizin şefkinizi hiç kırmasın. Allah yar ve yardımcınız olsun. M. Tuncer Boz

banner220