Diyanet'ten Sözcü gazetesini kahreden açıklama

İzmir'i kahreden 'duyuru değil, Sözcü Gazetesini kahreden Diyanet açıklaması dense daha doğru olur haber başlığı. Sözcü gazetesi Siyonistlerin sözcülüğüne soyunan ve onlardan olan bir gazete. İşte Diyanet'ten Sözcü gazetesini kahreden açıklama

Diyanet'ten Sözcü gazetesini kahreden açıklama

İzmir'i kahreden 'duyuru değil, Sözcü Gazetesini kahreden Diyanet açıklaması dense daha doğru olur haber başlığı. Sözcü gazetesi Siyonistlerin sözcülüğüne soyunan ve onlardan olan bir gazete. İşte Diyanet'ten Sözcü gazetesini kahreden açıklama

20 Nisan 2016 Çarşamba 18:15
Diyanet'ten Sözcü gazetesini kahreden açıklama
banner283
Ne zamandan beri Yahudilerin ölümü Cami minaresinden anons edilir oldu?

Ortalığı karıştırmak, toplumsal gerilimi tırmandırmak, vatandaşlar arasında kutulaşmayı arttırmakta kimsenin eline su dökemediği Sözcü Gazetesi'nin bu günlerde yine Yahudi aşkı depreşti.
 
Yusuf Hoba adlı, İzmirli Musevi vatandaşın cenaze bilgilerinin camiden anons edilmesi için çok insancıl(!) Kemalist ve Komünistlerimiz İzmir Müftülüğü’ne, gerekse Diyanet’e başvuruda bulunurlar. 

Bu esnada cenaze çoktan defnedilir. Ama bizim İslam, Müslüman, Diyanet, İmam Hatip düşmanları işin peşini bırakmazlar. Cevabın ne geleceğini bilmezler mi?

Adları gibi biliyorlar. Ama olsun. Saldırmak için bir gerekçe lazım kendilerine. 

Durup dururken saldırmak olmaz. Diyanet bir cevap versin ki olayın içine çekilebilsin.


Bekledikleri cevap bu gün Diyanetten geldi. 

Diyanet İşleri Başkanlığından kendilerine okkalı bir cevap geldi. 

Yine mort oldular. Moraran yüzleri için adres verirlerse Güneş Yanığı kremi dinihaberler.com'dan...

Diyanet İşleri Başkanlığı, Sözcü’nün bu konudaki sorusu üzerine 2007 tarihli Başkanlık Hizmetler Genelgesini adres gösterdi. Diyanet açıklamasında, Genelgenin 21′inci maddesinin “Ç” bendinde yer alan hüküm nedeniyle, Yusuf Hoba’nın cenazesine ilişkin duyuru yapılamadığı ifade edildi. Genelgenin “cami ve minare hoperlörlerinin kullanılması” başlıklı 21. maddesinin Ç bendi, hoperlörlerin “hangi şartlarda kullanılacağını” belirliyor. İlgili madde fıkrasında aynen şöyle deniliyor; “Millî güvenliğin icap ettirdiği durumlar ile yangın, deprem, sel felaketi gibi olağanüstü durumlar hariç olmak üzere cami hoparlörleri, ezân ve gerektiğinde salâ dışında kullanılmayacaktır.”

Ayrıca Diyanet imamına da sahip çıkıp İmam'ın doğru yaptığını söyledi ve bir morarma daha...

Tarihte bir Yahudi ile Hıristiyan’ın cenazesinin Camiden duyurulduğu vaki değil.

Ne Müslümanlardan gayri Müslimlere ne de gayri Müslimlerden Müslümanlara yönelik böyle bir talep, düşünce, sitem gündeme gelmiş değil. 

Ama nasıl oldu ise oldu. Memlekette bizim Kemalist ile Komünistleri bir Yahudi hayranlığıdır aldı. 

İzmir’de vefat eden Yusuf Hoba adlı Yahudi’nin derdi Sözcü Gazetesi ile Yılmaz Özdil’i geriverdi. 

Gerdiğinden değil…

Bu planlı ve programlı bir kalkışma. Diyanet üzerinde başlatılan fitneye bir avuçta olsa ateş taşımak Sözcü’nün derdi. 
Neymiş efendim "camiden vefat ettiğini duyuracağız" izin verin. 

Sala değil sadece duyuru için izin istemişler. Memlekette sevilen sayılan tek Yahudi Yusuf Hoba yaa!


Daha düne kadar “Ak Parti Kiliseleri tamir ediyor, ibadete açıyor, Ruhban Okulunu açacak” diye feryat edip milleti kışkırtan bunlar. 

Yahudi için çırpınan yine bunlar.
 
Yahudi için çırpınan Sözcü Gazetesi, bırakın Kilise veya Sinegog’da Müslüman birinin vefatını duyurmayı, Batılı dostları ile Avrupa'da cami açılmasına, caminin dibine minare dikilmesine, ezanın sesli okunmasına dair tek bir haber yapmış değil.

Sözcü Gazetesi bir Siyonizm gazetesidir. Arzu eden Sözcü Gazetesi’nin bu güne kadar İsrail aleyhine tek bir haber yapmadığını internette yapacağı küçük bir araştırma ile görebilir. 

Sözcü, Müslümana vurur.
 
Sözcü, Hıristiyana da vurur. Ama asla ve asla İsrail'i eleştiremez. 

Zavallı Yılmaz Özdil! Ne güzel de yazmış, çizmişti.

Bir güzel de Diyaneti, İmamları karalamış. Müslümanları yobaz, Yahudileri baş tacı etmişti yazısında...

Ama Diyanetten bir genelge ile mort olacağını hiç hesaba katmamıştı. 

Özdil! Bizim tertemiz İslam tarihimiz ortada. 


Kimseye zulmetmedik ki senin yobaz demenle kendi imanımız ve insanlığımızdan şüphelenelim. O senin sözcülüğüne soyunduğun Yahudiler de vefat eden Yusuf Hoba'da Müslümanları bilir. Müslümanlardan memnun olduğu için yıllardır İzmir'de Müslümanlarla aynı sokakta tüccaarlık yaptı. 

Sen rahat ol! Yahudiler için endişelenme. 

Onları dün nasıl koruduksa yine senin gibi Yahudilere yaranma adına onları istismar edenlere karşı onları yine biz koruruz. 

Sen sıkıyorsa, Cumhuriyetin ilk kuruluş yıllarında Yahudi ve Ermeni arsa ve mezarlıklarını talan eden, yağmalayan Kemalist ve Komünistleri yaz istersen. 

Hadi Yılmaz Özdil! Geçti azınlıkları kışkırtma hikayenin zamanı, sür eşeğini Fethullah Hocana…
 

Kaynak: Dinihaberler.com / Özel Haber

Son Güncelleme: 21.04.2016 15:26
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.