Diyanet TV Finalde

Diyanet TV internet sitesi, Türkiye'nin en prestijli web ödülleri arasında sayılan Altın Örümcek Web Ödülleri'nde finale kaldı.

Diyanet TV Finalde

Diyanet TV internet sitesi, Türkiye'nin en prestijli web ödülleri arasında sayılan Altın Örümcek Web Ödülleri'nde finale kaldı.

16 Mart 2015 Pazartesi 17:17
Diyanet TV Finalde
banner221

Altın Örümcek Web Ödülleri, 2002 yılından bu yana web ve internet teknolojileri kullanılarak gerçekleştirilen başarılı projelerin daha iyi tanıtılması ve bu alanda yapılacak yatırımların özendirilmesi amacıyla dağıtılıyor. Adaylar, her yıl Türkiye’de gerçekleştirilen başarılı projeler arasından web ve internet teknolojilerinin yanı sıra pazarlama ve iletişim alanlarında da uzman, tecrübeli ve bağımsız jüri üyeleri tarafından belirleniyor. Jüri heyetinin “En İyi Web Sitesi” ve “Kategori” bazında en iyi 3 adayı belirlemesinin ardından adaylar halk oylamasına sunuluyor.  Jürinin değerlendirmeleri ve halkoylamasının ardından her bir kategori için jürinin birincisi ve halkın birincisi olmak üzere her kategoride 2 birinci açıklanıyor. 
 
Altın Örümcek Halk Oylaması için 11 Mart’ta başlayan oy verme süreci, 27 Mart’a kadar devam edecek.  Oylamaya katılıp Diyanet TV’ye destek olmak için cep telefonlarının mesaj bölümüne ALTIN 1767 yazıp 3969‘a kısa mesaj göndermek yeterli.

Oylama kapsamında gönderilen her bir oy Turkcell için 1,7 TL, Vodafone ve Avea için de 1,6 TL olarak ücretlendiriliyor.
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Son Güncelleme: 27.03.2016 13:59
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner261

banner260