Eğitim Hizmetleri Faaliyetleri Çalıştayı
 DiNiHABERLER.COM / öZEL

Diyanet İşleri Başkanlığınca yürütülen eğitim hizmetlerinin daha etkin ve verimli bir şekilde yapılabilmesi amacıyla "Eğitim Hizmetleri Faaliyetleri" konulu bir çalıştay yapacak.

Eğitim Hizmetleri Genel Müdürlüğünde düzenlenecek olan çalıştay, 1-2 Şubat 2016 tarihlerinde Ankara Rıfat Börekçi Eğitim Merkezinde gerçekleşecek.

Programın açılış Konuşmasını Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Mehmet Görmez yapacak. Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Hasan Kâmil YILMAZ ve  Eğitim Hizmetleri Genel Müdürü Prof. Dr. Ali Erbaş'ında katılacağı programda, Yaygın Din Eğitimi, Hafızlık Eğitimi ile İlgili Sorunlar, Denetlemelerde Karşılaşılan Sorunlar ve Çözüm Önerileri, Mali Konular, Hizmet İçi Eğitim konuları görüşülecek.

Ankara Rıfat Börekçi Eğitim Merkezinde gerçekleşecek olan Eğitim Hizmetleri Faaliyetleri çalıştayına merkez ve taşra olmak üzere farklı branşlarda görev yapan 91 personelin katılması bekleniyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
Meçhul 12 ay önce

Emekli olupta hala kurslarda görevi bırakmayanlar var ve bu kişilerde buralarda yıllanmış kişiler.. yeni atananlar açısından sıkıntılı olan bir durum söz konusu. Eskiler yenileri istememektedir. Kendi başarılarına gölge düşeceğinden endişeye kapılıyor lar