Kafile Başkanları Bilgilendirme Toplantısı Ankara'da Yapılacak
Erdi Karadeniz / Dinihaberler.com

Diyanet İşleri Başkanlığı 2014 yılı Hac Organizasyonunda görevlendirilen kafile başkanları ile 14 Ağustos 2014 Perşembe günü Ankara Kocatepe Camii Konferans salonunda yapılacak olan bilgilendirme toplantısına tüm kafile başkanlarının katılmalarını istedi.

Yapılan yazılı açıklamada; 


"2014 yılı Hac Organizasyonunda görevlendirilen kafile başkanları ile 14 Ağustos 2014 Perşembe günü Ankara Kocatepe Camii Konferans salonunda yapılacak olan bilgilendirme toplantısına tüm kafile başkanlarının (toplantı tarihinde izinli olanlar dahil) katılımlarının sağlanmasını önemle rica ederim." denildi.
 
Toplantıda; Hac yolcularının eğitimi ve irşadı konusunda konuşma yapılması bekleniyor. Programın içeriği pazartesi günü netleşecek. Sabah saat 09:00'da başlayacak olan toplandı saat 17:30'a kadar sürecek.

Toplantıya Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Mehmet Görmez, Diyanet işleri Başkan Yardımcısı Dr. Ekrem Keleş, Hac ve Umre Hizmetleri Genel Müdürü Enver Günenç ve Hac ve Umre Eğitim Daire Başkanı Dr. Fatih Kurt'un katılması bekleniyor.

Kafilerler 1 Eylül'den itibaren Türkiye'den çıkış yapacak.

 
 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol