'Trump suikaste uğrayabilir'

Putin’in danışmanı Alexandr Dugin, 'Trump suikaste kurban gidebilir.' dedi.

'Trump suikaste uğrayabilir'

Putin’in danışmanı Alexandr Dugin, 'Trump suikaste kurban gidebilir.' dedi.

İsmet Demir
İsmet Demir
23 Kasım 2016 Çarşamba 11:35
'Trump suikaste uğrayabilir'
banner221
Rusya Federasyonu Başkanı Vladimir Putin'in en önemli danışmanı ve Alexandr Dugin, TRT World'e önemli açıklamalarda bulundu.

'One on One' programına konuşan Dugin, "Amerika'daki başkanlık seçimlerini Hillary Clinton kazansaydı Türkiye'de ikinci darbe girişimi yaşanabilirdi." açıklamasında bulundu.

Dugin'e göre, Trump'ın Kennedy gibi suikaste uğrama ihtimali var. Sebebi ise Trump'ın globalist politikaları takip etmeyecek olması...

Dugin'in diğer açıklamaları şöyle;

TRUMP SUİKASTE GİTMEKTEN KORKMALI

"Trump galibiyetinden sonra globalistlerin saldırısı altında olacak. Çünkü bu onlar için 'kaybetmek' anlamına geliyor. Hegemonik emperyalist stratejinin sona ermesi demek. Bu globalistlerin tümü Amerikalı değil. Sadece Amerika'yı kendi emellerine kavuşmak için kullanıyorlar. Amaçlarının Amerika'nın çıkarları ile ilgisi yok. Trump da bu nedenle bir çeşit darbe ya da Kennedy'ninki gibi bir suikaste kurban gitmekten korkmalı."

Dugin, 15 Temmuz darbe girişimi sırasında Ankara'da olduğunu ve darbecilerin yönetimi ele geçirmesi durumunda kendi canının da tehlikede olduğunu söyledi. 
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol