Diyanet personeli yıllık izin planlaması
DiNiHABERLER.COM / öZEL İÇERiK

Yeni yıla girilmesiyle birlikte bazı çalışmaların yeniden dizayn edilmesi anlamına geliyor. İşte bunlardan bir tanesi de yıllık izin planlaması. Çalışma hayatının önemli kavramlarından birisi yıllık izin kullanımlarıdır. 

Diyanet İşleri Başkanlığı personeli de yıllık iznini daha rahat ve istediği zaman kullanması için izin planlanması beyanında bulunması gerekiyor. İl veya ilçe müftülük ekipleri yıllık izin planlanması tamamlamış ve personelin iznini hangi aylarda ve kaç aşama da kullanacağının belgesine imza atmasını bekliyor.


Siz imzanızı attınız mı?

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
imamm 12 ay önce

Ya arkadaş her şey nasıl formalite vede hiç inandırıcı değil.Bir imamın izin planlamasını yapabilmesini nasıl mümkün görüyosunuz.yapsa uygulaması mümkün mü ve uygulanıyor mu?.Tek görevlisin,ramazan ayı, yaz kursu,camiler haftası,seçim yasağı,görevli eksikliği........

Avatar
imam 12 ay önce

Ne saçma şey bu. Ben şimdi iznimi temmuzda kullanayım mı diyeceğim. Halbuki ne zaman ihtiyaç duyulursa o zaman kullanılır. İznimi hangi aylarda kullanmam gerektigini bilmem için ilham almam gerekecek

Avatar
imam 12 ay önce

böyle bir uygulama var mı mevzuatta? bize kimse söylemedi

Avatar
hasan 12 ay önce

arkadaş biz yarın ne olacak başımıza ne gelecek. çocuğum Allah korusun ne zaman hastalanacak nerden bileceğiz de izin planlaması yapacağız.. ben ne zaman işim çıkarsa o zaman kıllanmak isterimm.

Avatar
Master 12 ay önce

Dostlar alışverişte görsün

Avatar
imam 12 ay önce

İlhami kardes yazın kurs var izin yok .kışın 2 çocuk okula gidiyor izin alamıyorum. Demek istediğim öğretmen hasbel kader rapor ne zaman alırsa iki çocuğunda aynı zamana denk gelirse izin o zaman alıyorum. Galiba sizde böyle şeyler yok.

Avatar
imam 12 ay önce

Bence saçma boş şeyler

Avatar
Ilhami 12 ay önce

Kardeşim ilham almana gerek yok. Avrupa'da normal is yerleri bile öğle. Memurun kanunu var nizam i var.memurlarda yeknesaklik için bazı kurumlarda şart. Her kurum için ayrı kanun çıkmaz. Hem memur olacaksın hem diğer haklardan yararlanayim diyeceksin bunun gerekliliğine katlanmayacaksin.