Mesleki Bilgiler Seviye Tespit Sınavı Sona Erdi

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
imam 2 yıl önce

BİRaz çalıssalar iyi puan alacaklar ama işleri güçleri yatmak ondan sonrada seslenişte bulunmak

Avatar
olmaz olsun 2 yıl önce

bu sınav değil resmen zulümdür.diyanet personeline resmen zulmediyor.onları Allaha havale ediyorum.Allah sizi bildiği gibi yapsın bizden beter olun inşallah

Avatar
mevlüt 2 yıl önce

Allah besini versin boyle sorularin. Umreye hacca gidecek personele mezhep dinler tarihi soruluyor bu nasil iş

Avatar
imam 2 yıl önce

Sorular çok zordu sanki asistan alacaklar bu imtihana müftüler il müftüler girse 50 puanı zor alırlar başarıya bakın görün mesleklle alakalı yok

Avatar
imam 2 yıl önce

Aklınızda kalan soru ve cevapları yayınlayalım arkadaşlar

Avatar
mağdur 2 yıl önce

Bu sınavı ösym ye verenlerin allah belasınıversin..siirtten batmana yolladılar.bu kış şartlarında siirtten gelene kadar beş dakika geç kaldım.almadılar içeri.hakkım haram olsun.paramızla rezil olduk.

Avatar
DELİ HÜSEYİN 2 yıl önce

Ben girmedim sınava ha ha ha ha .. ARTIK İSTİNCA İSTİBRA SORMAZLAR. HA HA HA yA NASSI ! DEFALARCA HACCA UMREYE GİDENLER. mÜBAREK TOPRAKLAR HER SENE BİZİ ÇAĞIRIYOR DİYENLER. 25 YILDIR BU MÜBAREK TOPRAKLAR NİYE BENİ ÇAĞIR Mİ?

Avatar
Kenan Hoca 2 yıl önce

Köyde yatan imamlara tavuk günde kaç yumurta yapar diye sormadıkları için ÖSYM yi kınıyorum ! Her sınavda olduğu gibi 5-10 tane gereksiz alakasız soru olsa da genel olarak bilgi içerikli önlisans-lisans seviyesinde sorulardı. Bu sınav sonucunda nakil sınavlarında müftülüklerin eli güçlenmiş ve torpilin önü açılmış oldu. Çoğu 50-80 arası not alacak ve iş sözlü mülakat sonucuna kalacak. Mülakatta da istediklerini istedikleri yere koyacaklar. Olay bu.