Anayasa Mahkemesi Başkanı Haşim Kılıç: Çok ciddi yanlışlar yapılıyor
Kılıç, "Hiçbir akıl sahibinin devletin dışında bir yapılanmayı kabul etmesi düşünülemez. Ancak bunun için mutlaka ortaya belgenin ve bilginin konması lazım. Belge ve bilgi olmadan insanlar itham edilerek çok ciddi yanlışlar yapılıyor. Hem kendi kurumum hem diğer kurumlar için söylüyorum imzasız, bir yığın dilekçe geliyor, 'şu şucu, bu bucu' diye. Fişlemeler yapılıyor" dedi. 
 
Kılıç sözlerine şöyle devam etti; "Bana da fişleme usulü bir liste geldi ve ben o listeyi kaldırdım attım, bütün kuruma ilişkin bir listeydi. Ne imza var ne bir şey var, hiçbir şey yok. Kendine göre bir fişleme yapmış."
 
 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
mustafa 2 yıl önce

demek ki,bazı kişiler ve de kurumlar kamuoyu oluşturarak suçluyorlar veya suçsuzlaştırıyorlar....bunlara dikkat etmek gerekiyor....kötü niyyetli kişilere fırsat vermemek gerekiyor.....suç oluşmadan suçu çözmek ve de oluşumuna izin vermemek gerekiyor.....'kurunun yanında yaş da yanmamalıdır'...kolluk güçleri ve de bu konudaki görevliler ve de kurumlar fişlemeye önlem almalıdır her şeyi başkasından beklemek yerineeeee......özellikle de herkes kendine düşen görevi en iyi şekilde yerine getirmelidir....bunun için çaba göstermelidir.....