Başbakan Davutoğlu Karargah'ta veda konuşması

Başbakan Ahmet Davutoğlu, Genelkurmay Karargahında veda konuşması yaptı.

Başbakan Davutoğlu Karargah'ta veda konuşması

Başbakan Ahmet Davutoğlu, Genelkurmay Karargahında veda konuşması yaptı.

İsmet DEMİR
İsmet DEMİR
09 Mayıs 2016 Pazartesi 15:17
Başbakan Davutoğlu Karargah'ta veda konuşması
banner221
Başbakan Ahmet Davutoğlu, Genelkurmay Karargahında açıklamalarda bulundu. Davutoğlu, "Silahlı kuvvetlerimizin gücü ve kuvvetinin temelini oluşturmasıyla ekonomi alanında attığımız adımlar devletimizin kudretini oluşturmuştur. Başbakanlık görevim sürecinde göstermiş oldukları yakınlık nedeniyle bütün silahlı kuvvetlerimize teşekkür ediyorum. 24 Temmuz'da terörle mücadele kararı aldığımızda da bir aradaydık, aralık ayında aldığımız terörle mücadele aldığımız kritik kararlarda da bir aradaydık. Zorlu mücadele döneminde omuz omuza çalıştık." dedi.Başbakan Davutoğlu'nun konuşmasından satır başları;

Silahlı kuvvetlerimizin varlığı geleceğimizin en önemli teminatlarındandır. Başbakanlığım döneminde çok yakın bir saygı içinde olduk. Büyük bir onur duydum.

"BAŞBAKANLIK GÖREVİM SÜRECİNDE..."
Silahlı kuvvetlerimizin gücü ve kuvvetinin temelini oluşturmasıyla ekonomi alanında attığımız adımlar devletimizin kudretini oluşturmuştur. Başbakanlık görevim sürecinde göstermiş oldukları yakınlık nedeniyle bütün silahlı kuvvetlerimize teşekkür ediyorum. 24 Temmuz'da terörle mücadele kararı aldığımızda da bir aradaydık, aralık ayında aldığımız terörle mücadele aldığımız kritik kararlarda da bir aradaydık. Zorlu mücadele döneminde omuz omuza çalıştık.Bu mücadele esnasında şehit düşen bütün güvenlik güçlerimize ve sivil vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet diliyorum. Şehitlerimizin ailelerine hürmetimi de ifade etmek istiyorum. Şehit eşlerine bir kez daha en derin hürmetini ifade ediyorum. 


 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Son Güncelleme: 09.05.2016 15:25
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner220