Erdoğan'dan Bülent Arınç açıklaması

Zavallı Bülent Arınç, FETÖ'nün bataklığına gömülmüş....

Erdoğan'dan Bülent Arınç açıklaması

Zavallı Bülent Arınç, FETÖ'nün bataklığına gömülmüş....

İsmet DEMİR
İsmet DEMİR
02 Şubat 2016 Salı 18:02
Erdoğan'dan Bülent Arınç açıklaması
banner221

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bülent Arınç'ın açıklamalarına Şili'de cevap verdi. Erdoğan, Arınç için 'o zat' dedi...

Eski Başbakan Yardımcı Bülent Arınç, CNN Türk'te Taha Akyol'un sorularını yanıtladığı programda, Dolmabahçe görüşmelerinden Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın haberinin olduğunu söylemişti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Santiago Büyükelçiliği ikametgahında gazetecilerin sorularını yanıtladı. Eski Başbakan Yardımcı Bülent Arınç'ın kendisi ile ilgili " Dolmabahçe görüşmelerinden Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın haberi var" açıklamalarının sorulması üzerine konu ile ilgili açıklama yapan Erdoğan, Arınç için "O zat..." dedi.

İşte o açıklamalar:

"CİDDİ MANADA ÜZÜLDÜM"

"İzlemedim ama duyunca ciddi manada üzüldüm. Konuyla ilgisi olan Yalçın Akdoğan Efkan Ala, Mahir Bey var... Dolmabahçe konusunda her üçüne de ‘Onlarla aynı fotoğraf karesinde olmanız doğru olmaz. Onları muhatap almak, size zarar verir. Sizler hükümetsiniz, onlarsa hükümetin muhatabı olamaz' demiştim. Başbakanlığım döneminde de gerek Beşir Bey, gerek Sadullah Bey zaman zaman bazı görüşmeler yaparlardı. Görüşme parlamentoda olurdu ve özel yapılırdı. Ne resim verilirdi, ne dışarıya açıklama yapılırdı. Ama Dolmabahçe'de öyle bir şeyin yapılmış olması, karşı tarafın hadiseyi bir mutabakat gibi lanse etmeye kalkması tabi çok ciddi bir yanlış olmuştur.


"O ZAT BENİMLE BUNLARI KONUŞMADI"

Dolayısıyla, bundan haberimin olduğunun, müsademle yapıldığının iddia edilmesi kesinlikle dürüst, doğru bir hareket değildir. Kaldı ki o zat, benimle çalıştığı zaman bunları konuşmamıştır. Parlamentodan çıktıktan sonra böyle doğru olmayan ifadeler kullanılması kabul edilemez."


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, resmi ziyaret için bulunduğu Şili'de, Şili Devlet Başkanı Michelle Bachelet ile La Moneda Sarayı'nda bir araya geldi. Erdoğan ve Bachelet, baş başa görüşmelerinin ardından ikili anlaşmaların imza törenine katıldı.
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
adalet 2016-02-03 00:19:11

fitne başladı bu iş bitti... tarihe bakın sonucu görürsünüz... islami kesimi iyi kandırdılar birbirine düşürüp şimdi de son vuruşu yapacaklar.... o zaman hiç kimsenin konuşma hakkı olmayacaktır...

banner220