Erdoğan'dan Haluk Dinçer'e: Sen kimsin?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TÜMSİAD'ın (Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği) İstanbul'daki 6. Genel Kurulu'nda yaptığı konuşmada, TÜSİAD eski Başkanı Haluk Dinçer'in "Cumhurbaşkanı muhatabımız değildir" sözlerini eleştirdi.

İşte Erdoğan'un Haluk Dinçer'le ilgili sözleri:

ERDOĞAN: GÖRSEN NE YAZAR GÖRMESEN NE YAZAR

Cumhurbaşkanı Erdoğan konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada "Sen kimsin ya, sen kimsin. Bu fakiri milleti muhatap görmüş. Sen beni muhatap görsen ne yazar, görmesen ne yazar" dedi.

"Yerli olanı, milli olanı görürler, gayri milli olanı görmezden gelirler. Kendi çarkları dönüyorsa Türkiye batmış umurunda olmaz. Paralel yapı konusunda şaşırtmadılar. Muhatapları cumhurbaşkanı değilmiş. Sen kimsin ya, sen kimsin. Bu fakiri milleti muhatap görmüş. Sen beni muhatap görsen ne yazaaar, görmesen ne yazaaar..."

"BELKİ ONUN DA BİR MONTAJI VARDIR"

"Kim bilir belki de onun da bir montajı vardır. Sen bu ülkenin Cumhurbaşkanı'na, başbakanına, hükümetine saygısızlık yaparsan öyle yada böyle cevabını alırsın. Bunlar alışmışlar tabi 24 saat içinde görüş değiştirmeyi.

Biliyoruz ki bunlar 24 saatte hükümet devirip kurmaya alışkınlar. Ama o devir eskide Türkiye'de kaldı."

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
ekonomi 2 yıl önce

____ADMİNİN YORUMU____ Bir ülkenin başkomutanına senin gibi akılsızlarında kafa tutması pek hoş olmasa gerek...

Avatar
memoli 2 yıl önce

Sayın Cumhur Başkanımız için; İnsanlar gece gündüz dua etmektedir,Allahın izniyle bu sıkıntılarıda atlatacağız inşallah,bizim yöremizde bir söz vardır,İt ürür kervan yürür,Rabbim zalim ve hayinlere fırsat vermesin inş