Herkes bu duayı konuşuyor!
Başarılarla dolu bir geçmişe sahip olan Ahmet Davutoğlu'nun bilinmeyen bir hikayesi medyaya yansıdı.
 
Ahmet Davutoğlu'nun babaannesi Hacıkızebe öksüz torunu için şöyle dua etmiş: "Kuzum, bal Ahmad'ım oğlunla ordu, kızınla oba olasın, koç koç oğlanların ardına düşe, ayaklarına taş değmeye dünyalar ayaklarına gele, herkesler sana akıl danışa."
 
Davutoğlu bu duayı da, "Sabah okula giderken, babam işe giderken hepimiz sıraya girer babaannemin elini öperdik. Bu, babaannem 95 yaşında ölene kadar aksamadı. Şimdi de o duaların bereketini her zaman hissediyorum' sözleriyle hatırlatmıştı. Hala Nilüfer Özlü, bir televizyon programında yeğenini anlatırken gözyaşlarını tutamamıştı. Hala Özlü "4 yaşında öksüz kaldı. Çok zorluklarla büyüttük. 4 kardeşlerdi. Annesi aniden öldü. Ama elhamdülillah annemim duası onu bu derecelere getirdi" sözleri ile yeğenini anlatmıştı.
 
Anahtar Kelimeler:
BaşbakanDavutoğlu DUA

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
M.Arif Yüksel 2 yıl önce

Büyüklerin duasını almak lazım. Ne kadar içten ve güzel bir dua. Alim ve entellektüel bir başbakanımız olduğu için iftihar edebiliriz.

Avatar
imam taha 2 yıl önce

ne kadar güzel bir duaymış.

Avatar
Ahmet YILMAZ 2 yıl önce

Büyüklerin duasını almak lazım. Büyüklerimiz o kadar içten dua ediyorlar ki o dua ya amin demek bile o kadar içten oluyor. Allah Başbakanımızın yar ve yardımcısı olsun. Amin

Avatar
zeynep 2 yıl önce

benim oğlumun adı da AHMET MELİH.2 gün sonra 18 yaşında ALLAH ın izni ile. aynı duayı bende oğluma bir kağıda yazıp verdim ve oğlum bu duayı hemen cüzdanına koydu. MUHTEŞEM BİR DUA...