İsrail önce Gazze'yi aradı şimdi de İstanbul'u arıyor
İsrail önce Gazzelileri sabit telefondan arayarak tehdit etti ardından Türkiye'yi. İsrail direnişi kırmak için her yolu deniyor. Türkiye'deki telefonlar da tehditlerden nasibini aldı. Gazze saldırılarında İsrail'in hedefi haline gelen İnsani Yardım Vakfı (İHH) İsrail'den gelen telefonlar ile tehdit ediliyor. İHH Vakfı İsrail'den Vakfı arayarak küfür ve tahditler savuran o numaraları ifşa etti.
 
İsrail'in Gazze saldırıları artarak sürüyor. Ölü sayısı bini geçti. İsrail topyekün savaş için her yolu denemeyi sürdürüyor. İsrail ordusu Gazze saldırılarından önce Gazzelileri arayarak tehdit etmiş psikolojik olarak da bir operasyon sürdürmüştü. Son olarak İHH'nın santraline İsrail'den telefonlar gelmeye başladı. Tehdit ve hakaret içeren telefonlar için Vakıf yönetimi harekete geçti.
 
İşte o numaralar

 
 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
Zeki 2 yıl önce

Olur, olur; yaradan bir gün şaşırtır da Türkiye'nin duvarına işemeye kalkışır...

Avatar
sa 2 yıl önce

keşke İsrail Türkiye'ye savaş ilan etse.. silahsız masum insanlara güç yetiremeyen İsrail işte o zaman haritadan silinirdi. ALLAH'IN İZNİYLE..

Avatar
SAVAŞÇI 2 yıl önce

ULAN SİONİST HAYBERİ HATIRLIYORMUSUN.AYNISI BAŞINA GELECEK.SENİ KANINDA BOĞACAĞIZ.NAMUZSUZ ŞEREFSİZLER SİZİ DAHA HAMASI ALTEDEMEDİN.AZZZZZ KALDI GEBERECEKSİN.