Sosyal Medya

Sosyal medya hesaplarında daha aktif görünmek isteyen bireylerin, hitap etmiş oldukları kitlenin fazla sayıya sahip olması gerekecektir. Fazla bir kitleye sahip olmak için bireylerin izleyecekleri yol, hesaplarına takipçi satın almak olacaktır. Takipçi satın alma işleminin belirli bir ücreti olduğundan ötürü, bireylerin bunu ödeyerek işlem yaptırmaları gerekir. İnstagram beğeni fiyatı diğerlerine nazaran biraz daha yüksek düzeydedir. Bunun altında yatan sebep, İnstagram’ı bilinçli bir kitlenin kullanmasındandır.

Özellikle internet üzerinden satış yapan kişiler bu platformu kullanmaktadır Kullanmış oldukları bu platform sayesinde daha fazla kişiye ulaştıklarından ötürü, kendi sitelerinin de tanıtımını yapma fırsatını bulurlar. Periscope beğeni kasma yapan bireyler de bunu hedefleyerek yola çıkmışlardır. Kişilerin, bilmemiş oldukları hesaplarda takipçi kasmaları biraz daha güç bir durumdur. Bundan ötürü ortaya çıkan internet siteleri bireylerin bu ihtiyaçlarını gidermek adına kurulmuştur. Sayıları çok fazla olduğundan ötürü, kişilerin akılları karışabilmektedir. Ancak böyle bir durumla karşılaştıklarında seçecekleri sitenin bu alanda uzman olduğuna dikkat etmelidirler.

Anahtar Kelimeler:
sosyal medya

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
tahir olgun 2 yıl önce

sn cumhurbaşkanını görevinde başarılar diler millet olarak arkanızdayız yeterki türkiye ye ihanet etmediginiz mütteetce....