Adli Tıp Kurumu’nda ıslak imza temizliği
Belgelerin incelendiği Fizik İhtisas Daire Başkanı Prof. Dr. Bülent Üner’in geçtiğimiz günlerde görevden alındığı öğrenildi. Prof. Üner İstanbul Üniversitesi’ndeki görevine geri döndü.
 
Albay Çiçek’in tutuklanmasına neden olan belgeyi inceleyen ve ‘Dursun Çiçek’in eli ürünüdür’ şeklinde düzenlenen raporda imzası olan Dr. Lokman Başer ile Hacı Mehmet Akın ise 3’ncü İhtisas Kurul üyeliklerine atanmış.
 
Adliyelere atandılar
 
Genel Kurul raporunda imzaları olan Eyüp Kandemir Gaziosmanpaşa Adliyesi Adli Tabipliği’ne, Gürol Berber Küçükçekmece Adliyesi Adli Tabipliği’ne ataması yapıldı. İsmail Çakır emekliye, Bülent Özata ise üniversitedeki görevine geri döndü.
 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
kerim tunç 2 yıl önce

Bu adamlar böyle bir haksızlığı yaptılarsa Allaha nasıl hesap verecekler?Malesef Türkiye'de ne uzmanlar dürüst ne bilim adamları dürüst.Herkes kendi siyasi duruşuna göre tavır alıyor.Bilim adamı da olsa,siyasi duruşu farklı ise raporlar farklı çıkıyor,siyasi düşüncesi farklı ise,mahkeme kararları da tam tersi çıkabiliyor.Kime gövenmek gerekir onu dahi bilmiyoruz.Mahkemeler ne karar verirlerse versinler artık inandıcılıklarını kaybetmişler.Bu noktada hükümet en azından Ergenekon ve balyoz davalarında hakları gaspedilmiş komutanların ve TSK mensuplarının haklarını kazanabilecekleri bir düzenleme yapması gerekir bence.