Adnan Oktar Neden Evlenmediğini Açıkladı
A9 kanalındaki sohbetlerine kedicikleri ile devam eden Adnan Oktar son sohbetinde neden evlenmediğini açıklarken, kendisi hakkında konuşanlara da veryansın etti. 
 
"MESELA EVLENMEDİM ALLAH İÇİN"
 
"Mesela bak evlenmedim" diyen Adnan Oktar, evlenmeme nedeni de açıkladı. Oktar, "Allah için yaşıyorum, Allah gece gündüz aklımda. Mesela evlenmedim Allah için. Okulda sabaha kadar tebliğ yapıyordum o da Allah için, hayatımı tehlikeye attım Allah için, hapishaneye girdik Allah için, tımarhaneye girdik Allah için, bu kadar it kopuğun çirkin sözlerine muhattap olduk o da Allah için..." dedi.
 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
hk 3 yıl önce

niye evlwnsinki etrafi zaten kari kiz dolu

Avatar
İSİMSİZ 3 yıl önce

Gören duyanda gerçek sanar ALLAH için...

Avatar
samet 3 yıl önce

yani şimdi evlenirse o kadar kedicik sokakta mı kalsın alacağı hanım da istermi istemez mi .yani adam kendini hayvanlara adamış..kedilere yani.evlenemiyo

Avatar
İsimsiz 3 yıl önce

ALLAH BU ADAMI ISLAH EYLESİN İSRAİL AJANI

Avatar
mahmut demirkollu 3 yıl önce

harun efendi ne yapıyor öyle kedileriyle,aşırı makyaj ve dekolte giysili şırpıntılarla h ha ha hihi hi şaklabanlıklar.TV de çirkin görüntüleri görenleribunların tımarhanelik olduğunu hemen anlıyor.ifşa etmeye gerek yok.kedilerde beynimi yıkandı?. yahyanın meleklerı payyon bar bulamamışlarmı acaba da.