Alparslan Kuytul, Paralel'e ve PKK'ya sahip çıktı!
Furkan Vakfı Başkanı Alparslan Kuytul, Ankara'da gerçekleştirilen patlamayı yorumlarken, AK Parti iktidarını hedef alarak "Bunlar paralel paralel paralel deyip, PKK PKK PKK deyip bu bahanelerle aslında daha diktatör bir sistemi kurma gayreti içerisindedirler" dedi.

Alparslan Kuytul Akademisyenler hakkında ise, "Akademisyenler bir yazıyı kaleme aldılar. Katılmayabiliriz fakat görüşünü söyledi" diye konuştu.

Kuytul açıklamalarının devamında, şunları kaydetti:

"Bu adamlar terörist değil bunlar bilim adamı. Sonuçta bu adamlar diyor ki 'Sizin bu yaptığınız doğru değil Güney Doğu'da başlattığınız bu savaşla bir sürü insan öldürüyorsunuz, tanklarla terörle mücadele edilemez tanklar savaş ta kullanılır. Sizin suçunuza ortak olmayacağız' diyor. Eğer siz buna bile tahammül edemiyorsanız fikir özgürlüğü denilen şey nedir söyler misiniz?"Alparslan Kuytul'un önceleri paralel yapı karşıtı açıklamalar yaptığı biliniyor. Kuytul'un ne değişti de paralel ağzıyla açıklamalarda bulunduğu merak ediliyor. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
ALİ 9 ay önce

şeriatı savunurken özgür düşünce pkk paralel savunuculuğuna başlamak... vay be .. Allah bilir paralelin elinde ne var

Avatar
Hafız 9 ay önce

Eğer diktatör olsaydı sen burada rahat konuşamazdın Rabbim seni hem dünyada hem ahirette sevdiklerinden ayırmasın. Allah senin cezanı sevdiklerinden nasip eylesin. Buradan yetkililere sesleniyorum asıl terörist bu sahtekardır.

Avatar
Muttalip GÜNGÖREN 9 ay önce

kesin bu adamın da kaseti vardır paralellerde. değilse aklı başında biri böye saçmalamaz.

Avatar
mustafa 9 ay önce

Cübbeli gibi bunun da bi zafını bulmuştur paralel.

Avatar
AKDENİZ 9 ay önce

ulan bu hıyar da nereden çıktı ne dengesiz adam ,kime hizmet ettiği belli değil.

Avatar
veysel 9 ay önce

bu adam bi̇raz Allahtan koksaydi askere ,poli̇se tonlarca bomba,havanlarla,uçaksavarlarla saldiranlara tankin bi̇le hafi̇f kaldiğini bi̇lmesi̇ gereki̇rdi̇.bu da gi̇zli̇ bi̇lmem nelerden herhalde.

Avatar
Siz 5 ay önce

Siz evinizde ağzı açık Türkçe olimpiyatlarını izlerken biz Furkan vakfı olarak haram ediyorduk. Dini bozuklarını anlatırken siz ne yapıyordunuz. Siz dininize yapılan darbeye ses çıkarmayanlardan sınız