Bingöl Emniyet Müdürü Atalay Ürker'e Hain Pusu :2 Şehit
Emniyet müdürüne pusu kuruldu! Akşam saatlerinde Bingöl'de görev yapmakta olan İl Emniyet Müdürü Atalay Ürker'e yoldan geçen bir araçtan ateş açıldı. Açılan ateş sonucunda biri il emniyet müdür yardımcısı biri de komiser yardımcısı iki polisimiz hain saldırıda şehit edildi.

Akşam saatlerinde Bingöl'de görev yapmakta olan İl Emniyet Müdür yardımcısı ve yanındaki polislere saldırı düzenelendi. Alınan bilgiye göre iki polisimiz hain saldırıda şehit edildi.

Saldırıda yaralanan Bingöl Emniyet Müdürü Ürker ise hastaneye kaldırıldı. Saldırgan hainler ise kaçtı.

Türkiye'yi dış güçlerin emel ve arzuları için karşırtırmaya çalışan vatansızlar şimdide iki polisimizi şehit etti. Hiç bir zaman komşularımızda meydana gelen olaylardan ve oradki halkın düştüğü durumdan ders çıkarmayan, kendisini namusunu satan vatansız hainler şimdide polisimize saldırmaya başladı. Bu bir psikolojik savaştır, ancak Allah (cc) nin izni ile bu savaştan çıkılacaktır.

Herkes sakin olmalı tehlikeli olabilecek gerginliklilere sebebiyet verilmemelidir.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
Adem Ceyhan 2 yıl önce

Şehitlerimize allah rahmet eylesin

Avatar
Kaanhan Kaan 2 yıl önce

Rabbim şehitlerimizn mekanını cennet eyleesin... Bu arada 3 şehidimiz var

Avatar
Dönüş Dinç 2 yıl önce

ALLAH ONLARI BİLDİGİ GİBİ YAPSIN ADI PİSLİKLER ALLAHIM ÜLKEME VE VATANDAŞLARIMIZI KÖTÜLÜKLERDEN SEN KORU AMİN

Avatar
aslıcan konak 2 yıl önce

sitenizin partiye endeksli müslümanlık anlayışınıza göre bu kahraman komiserler vatan haini paralel değillermiydi düne kadar. şehit olmalarımı gerekiyor kahramanlıklarını görmeniz için. Birliğimizi beraberliğimizi müslüman kardeşliğini dinamitlediğinizin farkına varmişsınızdır umarım.