Darbenin şifresi askeri üniformalı yeşil cübbe

Terör örgütü FETÖ, takipten kurtulmak için 2014'te ByLock adlı kriptolu mesaj uygulamasına geçti. İstihbarat bunun peşine düşünce hainler başka bir program seçti.

 Türkiye'de 600'ü üst rütbeli asker olmak üzere 40 bin kişilik bir liste düzenlendi. Bu hazırlığı gören örgüt, TSK'daki hücrelerinin tasfiye edileceğini öğrendi.

 21 Mart 2016'da da teröristbaşı Gülen, ABD'de kamera karşısına geçti. İlk kez yeşil cübbe giydi. Söz ve mimikleriyle ordudaki hainlere işareti verdi: Darbeye hazırlanın!

 Ankara ise değişikliği fark etti. En kıdemli analistleri, bu videoyu çözmesi için görevlendirdi. Ancak 15 Temmuz gecesine kadar cübbenin darbe işareti olduğu bilinemedi. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
tek çeket 4 ay önce

adam tek çeketim var diyor ama hainlikte sınır tanımıyor. yahu bu adamın peşinden gidenlere ne demeli... 28 şubatta merhum erbakan hocamıza ne demişti ''beceremediniz bırakın'' ama bugün biz türkiye olarak şunu diyoruz ''beceremedin hadi bırak gel'' veya ''beceremedin mecbur gelecek ve bu necip millete hesap vereceksin. kim paralelse Allah belasını versin demişti bu zat. ne oldu beddua tuttu ve seni buldu. millete ateş etmek ne demek ya... Allah bizi bundan uzak eylesin