Demirtaş'ın iki yüzü
HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Ankara Sıhhiye Meydanı'nda barış mitingine giderken hayatını kaybeden 95 kişiye yönelik anma töreninde konuştu. Törende HDP mitingi havasında 1 Kasım için oy çağrısında bulunan Demirtaş'ın sözleri tepki topladı.
 
ÖNCE AĞLADI SONRA GÜLDÜ
 
Konuşmasında terör saldırısından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nu sorumlu tutan Demirtaş'ın tören alanında objektiflere önce ağlaması daha sonra ise hiç bir şey yokmuş gibi etrafa gülücükler saçması ise akıllarda soru işareti bıraktı. Öte yandan HDP Ankara Milletvekili Sırrı Süreyya Önder'in de yanındaki kişi ile gülerek bir şeyler konuşması tepki çekti. Dün de patlama sonrası inceleme yapmak üzere geldiği olay yerine gelen Önder polisle birbirine girmişti.

 
 
 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
55 1 yıl önce

Adamların anliklarini yakalayıp gülüyor gibi göstermek yanlış

Avatar
ıspartalı 1 yıl önce

Bu yorumumu bari yayınlayın.
Bunlarda yüz yokki hepsi yüzsüz.millet vekili demeye şahit lazım

Avatar
KARSLI MÜMİN 1 yıl önce

DEĞERLİ KARDEŞLER BU SELAHATTİNE İNANMAYIN BU İSRAİL AMERİKANIN KÖPEKLİĞİNİ YAPIYOR BU KÖPEĞİ SAVUNAN AHİRETTE ŞEHİTLERİN HAKKINI VERSİN BU PARTİYE OY VERENE HAKKİMİ HELAL ETMİYORUM ALLAHA HAVELE EDİYORUM BEN DOĞUDAYİM BU PİS HDP PKK YUZUNDEN BARAJLARİ SANRELLERİ YAKTİLAR EKMEGİMİZDEN ETTİLER ALLAHİM KAHHAR İSMİYLE HEPSİNİ HELAK ETSİN ..
BİRLİK OLALİM BERABER OLALİM KURT TURK KARDESTİR VA PKK VE HDP KALLESTİR

Avatar
gercek 1 yıl önce

hainler