Erdoğan başarının sırrını yazdı
Pursaklar Alparslan Caddesi üzerinde bulunan okulu ziyaretinde konuşan Erdoğan, vatandaşları ve öğrencileri selamladı ve öğrencilere başarılı bir gelecek temenni etti.

Pursaklar'a gelmeden önce Gazi Mahallesindeki Tevfik İleri Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin ve 155 eğitim - öğretim tesisinin açılışını yaptıklarını hatırlatan ve bu yatırımların tutarının 500 milyon lira olduğunu ifade eden Erdoğan, Pursaklar Kız Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi'nin de bugün resmi açılışının gerçekleştirildiğini söyledi.

Erdoğan, okulun hayırlı olmasını temenni ederek, öğrencilere başarılar diledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, konuşmasının ardından beraberindekilerle birlikte okulda incelemelerde bulundu. Erdoğan'ın okula girişi sırasında öğrencilerin sevgi gösterisinde bulunduğu görüldü.

Başarının sırrını tahtaya yazdı

Girdiği bir derslikte öğrencilere başarının sırrını da veren Erdoğan, tahtaya "Oku, düşün, uygula, neticelendir" diye yazdı. Erdoğan "Millet iradesi" şeklinde bir de başlık açtı.

Kız öğrencilere dönerek sınıf mevcutlarının 30'un altında olup olmadığını soran Erdoğan, "evet" yanıtını alması üzerine de "Mesele bu. Nitelikli eğitim-öğretim olacak" diye konuştu. Bugün bu 155 eğitim - öğretim tesisinin açılışını yaparken Pursaklar'a söz verdiğini, Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ni ziyaret etme sözünü verdiğini belirten Erdoğan, derslik ve atölyeleri gezeceklerini belirtti.

Erdoğan, okulun hayırlı olmasını temenni ederek, öğrencilere başarılar diledi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol